SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wielkie łydki wedlug SZOPERX

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43402

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5376
Stajemy na ławce płaskiej - hm xD czuje ze bym sie wypier... ;] i zamiast duzych lydek mialbym brak jedynek ;] No ale coz sprobuje bo wkoncu trening krotki i coz mi szkodzi;] Pozdro

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2507
Może źle zrozumiałem, ale czy ten trening nie przewiduje progresji? Czy jeśli jestem już w stanie zrobić taką serię to mam już cały czas robić to samo i nie dodawać kg, ani powtórzeń?

NO BRAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4495
O szoperx, toś plan dał...
Jestem 3h po treningu, cały czas czuję łydki i ledwo chodzę
A doszedłem do "Następnie po 12 na każdej z osobna", dalej już nie miałem siły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5885
spróbuję
wrzuce to do swojego FBW zamiast zwykłych wspięć do palenia, zobaczymy jak działa

EDIT:
1. Albo źle coś robie
2. Albo mam mocne nogi
3. Albo po prostu przesadzacie z tym jaki ten trening jest ciężki

Nic nadzwyczajnego, na loozie zrobilem cala serie

Zmieniony przez - Naviun w dniu 2008-07-24 18:37:10

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
Może źle zrozumiałem, ale czy ten trening nie przewiduje progresji? Czy jeśli jestem już w stanie zrobić taką serię to mam już cały czas robić to samo i nie dodawać kg, ani powtórzeń?

1. Albo źle coś robie
2. Albo mam mocne nogi
3. Albo po prostu przesadzacie z tym jaki ten trening jest ciężki

Nic nadzwyczajnego, na loozie zrobilem cala serie

Juz odpowiadam
1 pytanie tak nie przewiduje progresji, ale mozna go przeciez modyfikowac, najwazniejsze sa zalozenia,

Co do drugiego moze faktycznie cos zle robisz, ale mozesz zrobic oczywiscie 2 serie, zreszta poczekajmy do jutra i zobaczymy czy bedziesz mial zakwasy.

Co do moich lydek i zdjec, to wrzuce:)

Zmieniony przez - szoperx w dniu 2008-07-24 20:10:15

Miażdżąc wszelkie granice...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53932
ja tam robie 4-5s osobno kazda noga z chantlem w reku od 30 do nawet 45kg...10-20 powt. zrobiłem prawie 2cm w miecha

ale zobacze czy ten cos da...chociaz bez obciazenia słabo pewnie na mnie bedzie działac

w profilu mam obwód łydki wpisany jak cos

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-07-24 20:13:24

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5885
szoperx jestes pewien, że lepszym rozwiązaniem nie będzie dorzucenie obciążenia nic robienie kilku serii? Nie mówie, że trening jest zły, ale widocznie potrzebuję trochę więcej intensywności, więc dorzucenie jakiegoś obciążenia mogłoby pomóc.

Czekamy na foty
pozdro

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
Powiem tak, jestes pierwsza osoba, ktora potrzebuje zwiekszenia czy w ogole dolozenia obciazenia, moim zdaniem lepiej zrobic wiecej serii, ale jesli na Ciebie ten trening slabiej dziala, o smialo mozna dorzucic jakies hantle, jednak nie polecam tego wszystkim. Moze jednak na poczatek tez zwrocic wieksza uwaga na koncentracje. Ogolnie mowiac sprawa indywidualna i oczywiscie nie ma takiego treningu na swiecie, ktory zadziala na wszystkich rowno.
Wracajac do sprawy, jesli nie czujesz takiej "wiksy" jaka powinienes czuc, czy jaka czuje wiekszosc ludzi po tym treningu, to mozna probowac dorzucic ciezar:)

Co do fotek, jak tylko znajde ladowarke do aparatu, to zaraz cykne i wrzuce hehe:)

Pierwsze opinie po treningu juz sa, "O szoperx , toś plan dał...
Jestem 3h po treningu, cały czas czuję łydki i ledwo chodzę
A doszedłem do "Następnie po 12 na każdej z osobna", dalej już nie miałem siły..."

Niebawem wrzuce trening na mięsień czterogłowy nog, ktory bedzie sie opieral na podobnej zasadzie:)

Zmieniony przez - szoperx w dniu 2008-07-24 21:45:43

Miażdżąc wszelkie granice...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 619 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41274
Robię podobny trening w domu gdy nie ma dostępu do siłki, tyle że robie najpierw na maksa na jednej nodze, i zamieniam nogi aż nie będę z stanie zrobić ani jednego powtórzenia na jednej i potem robię ile dam radę na obu. Trening słaby, dla zaawansowanych łydek 5 razy w tygodniu bez przeszkód. Ważne że jakaś odmiana i na Ciebe działa.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4030 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39983
ponawiam pytanie ze schodami

http://www.sfd.pl/Arni997_Wyciskarnia-t459956.html  Moja siłka:) Gryf i obciążenia olimpijskie str. 4

http://www.sfd.pl/Moja_przyszła_siłka%-_-t415465.html tutaj jak to wyglądało nieco wcześniej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana treningu!!

Następny temat

Plan do oceny/korekty