SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka redukcja nowe zdjęcia 5 str.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Z wrazenia zrobilem literowke w temacie, jezeli ktos by to poprawil bylbym wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
nie gól futra ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ladnie zeszlo ale moim zdaniem nie powinienes bardziej schodzic. jeszcxze kilka kilo mniej a skora bedzie zabardzo wisiec na Tobie.

na Twoim miejscu dorzucil bym troche miecha. odpowiednia ilosc aero i odpowiednio zbilansowana dieta a nie bedzie z tym problemu, zdobedziesz troche ladnej masy miesniowej i nie zalejesz sie przy tym. jak pojdzie troche miesa dopiero bym myslal o dalszym redukowaniu, bo naprawde jeszcze troche a mimo ze zejdzie tluszcz to nie bedzie to wcale ciekawie wygladac.

poszukaj tematu uzytkownika "carrire" podajze, on sie zredukowal wrecz kompletnie za szybko i suty mial na brzuchu .... a to wyglada oblesnie lepiej powoli ale lepiej

ps. mimo wszystko bym zgolil futro

pozdrawiam

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Witam
Wlasnie troszke obawiam sie tej zwisajacej skory, ale to nie jest zasada, wiem ze silownia napewno poprawila by moj wyglad, nawet probowalem cwiczyc ale cos pochrzanilem nie wiem czy z dieta czy z cwiczeniami ale moja waga dosc dziwnie skakala, a pozatym w dni treningowe czulem sie strasznie zmeczony miewalem nawet zawroty glowy, wiec dalem sobie spokokuj. Obecnie delikatnie trenuje sobie w domu przysiady pompki brzuszki drazek itp. A waga od jakis 2,5 miesiaca spada w przedziale 0,7-1,2kg na tydzien wiec w jakis normach sie mieszcze i mam nadzieje ze to wystarczy aby moja skora zdazyla sie skurczyc. A moze znacie jakies inne skuteczne sposoby na problemy z rozciagnieta skora niz silownia i te opisane na forum typu prysznice kremy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Powiedz co robiłeś że tak schudłeś? Było coś mocniejszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Tak bylo cos mocniejszego ostra dieta i aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
gruby 17 teraz juz nick jest niezgodny z rzeczywistoscia :) , proboje na cos takiego namowic tate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpisz dietę jaką stosowałeś i jak trenowałeś (aeroby)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Ćwiczyłes cos siłowo w tym okresie ?, bo ten bic całkiem nieźle wyglada , a futra nie gól , nie daj sie , ja mam podobne hahah

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
CooCaine
Nie ma co sie rozpisywac na temat diety, bo jak wiadomo dla kazdego jest ona troche inna, musisz przeprowadzic bilans calego dnia i rozplanowac tak posilki aby odpowiadaly twojemu zapotrzebowaniu. Trening aerobowy to 40 minut rowerkiem stacjonarnym 4-5 dni w tygodniu, jako iz zrobilo sie troszke cieplej mam zamiar urozmaicic go bieganiem do tego 2-3 razy w tygodniu brzuszki przysiady itp.
jontek8
pare razy odwiedzilem silownie ale szybko dalem sobie spokoj
(pisalem o tym wyzej) kiedys kiedys jakie 8 lat temu czwiczylem dosc dlugi okres czasu na silownie moze to pozostalosc a moze poprostu to przyciemnione swiatlo zrobilo swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

historia 21latka - dziennik

Następny temat

3 lata treningu, 189cm 98 kg

WHEY premium