SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiecej miesni (silownia?) - mniej brzucha (bieganie?)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Hej!
Przegladnalem stare posty na ten temat i nie znalazlem nic konkretnego, wiec pozwalam sobie poruszyc ten temat w nowym.
Niedawno zaczalem cwiczyc na silowni i stosowac odpowiednia diete. Niestety, albo dieta nie jest jednak dobra, albo tak musi byc, ze brzuchol mi nie chce zniknac. Czy w dni, kiedy nie chodze na silownie, moge biegac? A moze cos innego na zgubienie tluszczyku?
Z gory dzieki za wszelka rade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Musisz miec diete redukcyjna i 3x w tygodniu aerobi robic przynajmniej

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
tak, najpierw musisz zrzucić pare kilo pomoże dieta redukcyjna i aeroby. Później zabierz się za robienie masy (mięśniowej).

Bieganie pomoże z pewnością w spalaniu fatu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 838
przy takich temperaturach lepiej zacznij od rzezbienia masa ciezko idzie, jesc sie niechce w sumie to nic sie nie chce ;) ale mimo wszystko jesli tylko nie ma + 30 to jestem zwolnnikiem robienia najpierw masy pozniej rzezby, choc to zalezy od twoich priorytetow wazniejszy chudy brzuch to dajesz areoby ditka i jazda wolisz duzy baniak to jedziesz z masowka xD
mimo wszystko zamiast biegania polecam plywanie spala tyle samo albo wiecej kalorii a w ten upal duzo przyjemniejsze i dobrze rozluznia stawy i miesnie po silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Hej! Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Tylko jest jeden maly problem Ja w rzeczywistosci jestem chudy (172cm / 60 kg) i wlasciwie tluszcz to mam tylko na brzuchu. Wolalbym jednak przybrac troche na wadze. Da rade to jakos polaczyc : brzuch precz, miesnie do mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
nie da sie zrobic jednoczesnie rzezby i masy

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 238
A basen i rower? Jak to wplywa na zrzucanie brzucha. Przyznam sie szczerze ze za bieganiem nie przepadam(nasluchalem sie o zgubnym wplywie na stawy).

Moj problem polega na tym, ze tak naprawde to nie mam duzego brzucha. Po prostu ladnie widac gorne miesnie, a dolne sa przykryte warstwa tluszczu, ktory chcialbym zrzucic. Miesnie mam dosyc dobrze wyrobione i z nimi nie ma problemow. Klopot tylko w tym, zeby je odslonic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytaqnie o ATC (obwodowy)

Następny temat

Wyłącz powiadomienie

WHEY premium