SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Większa liczba i intenstywność treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1589
Ćwiczę od 1 i pół roku, zaczynając miałem 31 cm w bicepsie teraz będzie już lekko ponad 40 dodam że naturalnie. Na początku leciałem treningiem FBW co dwa dni, robiłem 2 ćwiczenie na partię plus wybierałem sobie jedną partie jaką miałem ochotę robić i katowałem ją, efekty były widoczne po kilku miesiącach i to nawet bardzo duże. Po roku przeszedłem na split 4 dni w tygodniu, 1 trening conajmniej 2 godziny. Sporo urosłem na splicie-dużo jakościowej masy. Zacząłem więcej jeść itp.Chciałbym prosić o opinię czy zwiększenie intensywności treningu dużo by pomogła tzn robiłem każdą partie 1 raz w tygodniu a teraz będę robił każdą partie po 2 razy w tygodniu plus priorytet na łapy czyli łapy 3 razy w tygodniu. Mam problem z progresowaniem w wyciskaniu leżąc, przy 85kg na serie 3x8 nie daje rady już nakładać większego ciężaru,czy dałoby rade jakoś to poprawić? . FBW zmieniłem na split żeby dokładniej skupić się na danej partii.
Wiek 18 lat Waga 80 kg wzrost 180 cm
z supli tylko jabłczan kreatyny + witaminy omega 3 cynk magnez.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj, najlepiej rozpis zcaly plan treningowy wrazz objetoscia, czyli iloscia serii i powtorzen,
jednak Twoj pomysl moze byc nieco na wyrost

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1589
aktualnie :
poniedziałek- plecy triceps brzuch
środa-klata barki brzuch
piątek- biceps triceps brzuch
niedziela- nogi brzuch
od przyszłęgo tyg zamierzam robić:
poniedziałek-nogi,plecy,triceps
środa-klata barki biceps
piątek- nogi plecy triceps
niedziela-klata barki biceps
3 ćwiczenia na partie po 4 serie lub 4 ćwiczenia po 3 serie , zakres powtórzeń od 8-12


Zmieniony przez - Mocarny11 w dniu 2018-03-05 15:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
chodzi tez o ilosc cwiczen i serii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1589
napisane w poprzednim poście - 3 ćwiczenia na PARTIE po 4 serie lub 4 ćwiczenia po 3 serie , zakres powtórzeń od 8-12





Zmieniony przez - Mocarny11 w dniu 2018-03-05 21:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Za dużo tych partii na jednym treningu. Taki trening grzbietu i nóg to będzie katorga, a porządnie nie zrobisz ani jednego ani drugiego.

Nie kombinuj za bardzo jeśli jest progres w sylwetce kalibruj dietę i leć dalej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Absurdem jest łączyć dwie największe grupy mięsniowe na jednej sesji, chyba że mowa tutaj o FBW gdzie wykonujemy najczesciej po jednym ćwiczeniu na każdą partię.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split a FBW prawie początkujący co na poczatek?

Wiecej