SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wga w górę po 1,5 roku w pracy. Wcięcie w talii.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
Witam,

Przed pracą miałem 176 cm wzrostu i ważyłem 65 kg. Po półtora roku pracy (produkcja, wysiłek fizyczny). moja waga wzrosła do 79 kg!
O tyle co z tym nie mam problemu to mam z tym jak moje ciało wygląda. Plecy i tyłek się nawet fajnie wyrobiły ( na plecach mam nawet widoczne zarysy), to brzuch jest okropny. Pojawiły się potworne boczki a do tego urosły mi cycki. Zamieściłem zdjęcie do wglądu.

Ogólnie nie jem dużo i jem to co zawsze i od zawsze. Dodam iż piję dużo herbaty potrafię w domu nawet jedną za drugą, słodząc dwie łyżeczki cukru. Chciałbym aby ktoś mi pomógł i doradził coś sensownego. Przy czym zaznaczam, że bez siłowni bo na to czasu nie mam. ;)

Pozdrawiam..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 17623
zmarnowane półtora roku... dieta redukcyjna, a potem z niskiego %bf masa i będzie git.
Ułóż dietkę i wstaw do oceny, dodatkowo możesz jeszcze plan treningowy ;)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 877 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46067
skoro nie zamierzasz cwiczyc bo nie masz na to czasu, to dieta z deficytem kcal zeby zrzucic ten fat i tyle. bez treningu silowego nie zbudujesz miesni i kazda nadwyzka kcal bedzie odkladana w postaci tluszczu takze po redukcji tylko utrzymanie wagi zostaje
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 2613 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 140185
Ja też nie mam czasu na silownie. wprowadzilem diete i cwicze tylko przed tv. 6 dni w tygodniu po godzinie ( za 9 tygodni opuscilem tylko 2 treningi z racji delegacji) i w obwodzie brzucha stracilem 14 cm , waga spadla o 5kg a moja kondycja poprawila sie diametralnie + podkreśliło mi wszystkie mięśnie.Tez pracuje fizycznie

masz foto podglądowe jak wygladałem przed treningami a jak teraz po 9 tygodniach

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-05-31 20:37:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drazek do podciagania

Następny temat

Potrzeebna opinia.

IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Domowa granola Domowa granola Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski  PZKFITS 2018 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski PZKFITS 2018 Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić