SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezly chlonne objawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Witam wszystich. Mam pytanie dotyczace wezlow chlonnych. Mianowicie od 2 tygodni mam powiekszone i czuje lekki bol, kilka dni temu zaobserwowalem na ciele od brzucha przez lewa piers i pod pache ciagnie sie lancuszek gozkow jakby rozaniec. Czy ktos spotkal sie moze z czyms podobnym ? czy moze to bys chlonniak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Oj chlopie jezeli juz myslisz o chlonniaku to bardzo zle. Fakt nie mozna tego odrazu wykluczyc, ale trzeba jak najszybciej zdiagnozowac to co sie z Toba dzieje. radze Ci udac sie jutro do swojego lekarza a on skieruje Cie na dalsze badania. Napisz czy masz dodatkowo goraczke, schudles, jakies zmiany na skorze w okolicy tych wezlow? i jak to sie zaczelo. I jak najszybciej poginaj do swojego lekarza, bo to moga nie byc zarty!

Międzynarodowa Federacja Modern Ju- Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Kurde no tak zrobie, bylem juz u lekarza dostalem skeirowanie do Hematologa. Ale najbardziej niepokoji mnie ten łanczuszek przez caly korpus, wyglada jak rozaniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda w organiźmie,TABELA

Następny temat

KOLANO-Traumeel

Wiecej