SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Weźcie i wypowiedźcie sie na temat co myslicie Seniorowi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 224
Myśle o czyms na regeneracje.38 lat to znacznie dłuzszy czas regeneracji po treningowej .
Co byscie polecili suple i jaki trening dla sredniozawansowanych byscie zrobili .

Czwarty miesiac robie trening dla poczatkujacych Karmowskiego http://www.K**.pl/trening-zaproponowany-przez-michała-karmowskiego-259399.html/  . dołozłem piata serie od tego miesiaca.

wracam do siłowni po kontuzji prostowników grzbietu od 4 miesiecy . kontuzja była w marcu 2015 do grudnia 2015 jakos sie pozbierałem.nie pierwsza ciezka w ogóle kontuzja .ale tu nie wiem . przedtreningówki nie moge .bolało w klatce chociaz brałem słaba wydolnosciową cell fx ( od lat ja brałem ) i w listopadzie 2015 zrobiłem 51 dni wolnego od pracy ciężka fizyczna 8 h i okazało sie ze to były nerwobóle od kregosłupa ,ale martwym ciagiem juz to zaleczyłem .pekam jednak dalej .boje sie nie ten kregosłup ale że uszkodze nogi . treningu na worku mialem juz 1500 godzin.treningu na siłowni 1200 godzin .od trzech lat nie trenowałem na siłowni . a teraz chce jeszcze trenować na siłowni do kwietnia i wrócic na worki + siłownia ale mam dosc litrów potów. chociaż spreawdzałem na ciezkim worku nie boli już .

Potrzebuje pompy po treningowej . miche za kila dni umiejetnie zwiększe i do tego chciałbym cos na po treningu .
jakie masz propozycje . ?
dodam ze biore 1 gram kreatyny na 10 kg .96,600 gram waga ciała .

podrzutem pewnie załoze na plecy 70 kg i zrobie przysiady , ale teraz na pewno musze bastować na 40 kg ,plecy ,nie przyzwyczajone kolana .
Podłuzcie jakies pomysły , plan . jakos nie mam zajawki . a chciałbym pompe stała .mięśnie mam .

Zmieniony przez - 316 w dniu 2016-02-05 19:25:16

Zmieniony przez - 316 w dniu 2016-02-05 19:26:00

Zmieniony przez - 316 w dniu 2016-02-05 19:28:02

Zmieniony przez - 316 w dniu 2016-02-05 19:28:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 278 Napisanych postów 7577 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110699
daj ankietę pełną jak mozesz bo tak to wróżymy z fusów - napisałeś dużo o kontuzji ale to nie wszystko. ile kcl? jak ze snem? jak praca, po chu 1200 i 1500 godzin. czemu lecisz planem który ci sprawia ból? itp. itd

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 224
widziałem ankiety i wypełniłbym taka. sorry nie zrozumcie mnie źle nie wiem gdzie sie wypełnia ankiete .zalogowałem sie z po treningu.pl i nie widziałem zadnej ankiety .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na marzec: Jak w historii,literaturze,prasie, filmie oceniano osiłków?

Następny temat

Magor : Jak w historii,literaturze,prasie, filmie oceniano osiłków?

Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy?