SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wazne pytanie o odblok, prosilbym o pomoc!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, pisze tu po raz pierwszy, wiec prosilbym o wyrozumialosc.
Mam pytanie odnosnie odbloku. Wczesniej mialem slabsze cykle po 6 tygodniu pierwszy na samym Prio, a drugi na mecie,prolo,boldku.
Osatni moj cykl byl dosc dlugi bo liczylem z bedzie mial az 14 tygodni skladal sie z mety,decki,omki.Pierwotnie mial wygladac tak 200 mietka,20 omo,20 deka. Ale praktycznie wygladal on tak 100 meta, decka 10, omka 15. Miedzyczasie poznalem dziewczyne dla tego zbastowalem troszke myslalem ze nie ma sensu az tak sie koksowac.Cykl zrobilem nastpeujaco najpierw wedlug planu pozniej troche go zmodyfikowalem.

Wygladal on tak:
I tydzien - meta 18 tabsow, 1 omo
II tydzien - meta 28 tabsow, 2 omo
III tydzien - meta 28 tabsów,2 omo, deca 1amp
IV tydzien - meta 26 tabsow, 2 omo, deca 2 amp(i tutaj osatni raz bralem mete)
V tydzien - 2 omo, deca 2 amp
VI tydzien - 1 omo(bo sie skonczylo;/) deca 2 amp
VII tydzień - 2 omo, deca 2amp
VIII tydzien - 1 omo, deca 2 amp
IX tydzien - 1 omo, deca 1 amp
X tydzien - 1 omo
(ogolnie nie pamietam ale chyba w 11 tygodniu tez bylo omo jedno)
(ablo pod konie cyklu zrobilem tydzien przerwy od omo i jedno wbilem pozniej ciezko mi powiedziec bo to akurat prace wtedy mialem)

Po tym fakcie pomyslalem ze 3-4 tygodnie przerwy trzeba zrobic do odbloku oczywiście do tej pory wszystko bylo zaj*** przez te 3 tygodnie moze troszeczke duzej;)
Kupilem Clomid bo niestety HCG nie bylo;/(zostalo dokupione pozniej zaraz dopisze kiedy).
Zaczelem brac clomid o tamtego poniedzialku zalecono mi taki system brania.

5 tabsow przez 3 dni.
3 tabsy przez 2 dni
2 tabsy przez 2 dni
1 tabs pozniej kazdego dnia
(miedzyczasie dokupilem tribulusa 90 tylko bylo to jakos w piatek na poczatek bralem 2 tabletki kolejego dnia juz po 4 dziennie rano i wieczorem i do tej pory jem ale po dwie)no i od tego poniedzialku zaczelem bic HCG w dawkach po 2500j.
Mam go stosowac tak :
2500j co 3 dni

I tutaj nasuwaja mi sie 6 pytan do ktorych prosilbym o odpowiedz.
1.Po wejsciu na Clomid na 3 dawke 5 tabletek zuwazylem ze wacek opadl poprostu chociaz bym go nie wiem jak zmeczyl nie wstanie ale czasami ma tam przeblyski jak sie widze z dziewczyna ale to na krotko.Czym to moze byc spowodowane?
2.Czy teraz aplikujac HCG 2500j co 3 dni sytuacja ta wroci do normy?
3.Czy podczas aplikowania HCG brac jeszcze do nastpenego wtorku clomid po jednej tabletce?Czy dawki clomidu ktore wlanelem na poczatku maja duze stezenie i nie jest to potrzebne?(tutaj prosilbym sie o szczegolne wyznanie)Bo myslalem zeby zrobic tak:
Poczatek brania HCG:
14 luty i pociagnac go 18 dni do 2 marca,a clomid szamac do 22-23 lutego po 1 tabletce?
4.Po ktorym strzale HCG jest mozliwosc lekkiej poprawy wzwodu oraz poprawy libido?
5.Czy warto byloby dokupic proviron?
6.Czy wszystko wroci do normy po pewnym czasie?

Wiem ze zrobilem lekki blad z odblokiem i zle do niego sie zabralem wiec prosilbym o jakies fachowe porady bo bardzo mi na nich zalezy a wiem ze tutaj sa ludzie ktorzy maja bardzo duza wiedze i licze na to ze mi pomoga!Chcialem jeszcze zaznaczyc ze po krotkich cyklach nigdy nie nie odblokowywalem czasami bylo tak ze mailem ze 3 dni przestoju libido spadlo ale pozniej wracalo do normy miedzy cyklami mialem od 6-7 miesiecy przerwy.Moze to jest spowodowane tez tym ze nigdy sie nie odblokowywalem i dla tego tez pankuje za bardzo bo to moj pierwszy taki problem.

Dziekuje i pozdrawiam!

Ps.Czy ktos z was mial podobny problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
O JA CIE PYERDOLE!!!!!!!HARDCOROWY KOKSU Ales kvrwa cykl wymyslil.Yeblem z krzesla.Zostaw te specyfiki!Idz do lekarza i powiedz co narobiles.I nie lap sie juz wiecej za doping!Doping nie dla idiotow!!!!!!

Zmieniony przez - FoneX w dniu 2011-02-16 10:50:41

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1364
no pojechal ladnie haha xd

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
ile tego clomidu... :O idz do lekarza! już! zrób profil hormonów! i nie jedz juz tego clomidu. dlaczego tacy ludzie sie za doping biorą ?

Zmieniony przez - karei w dniu 2011-02-16 14:27:14

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
powodem jest wysoki poziom prolaktyny

Zmieniony przez - sapphireex w dniu 2011-02-16 14:40:41

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
a wiesz jak go zbic moze?i czy wszystko wroci do normy za jakis czas?
Gadalem z gosciami ktorzy lata juz w tym siedza mowili zebym ograniczyl clomid do konca tego tygodnia juz nie bral tylko pojechal na samym hcg, bo jesli chodzi o jadra to sa takiej wielkosci jak byly przed nawet wieksze,zdaje mi sie ze stezenie clomidu musi sie obnizyc i wtedy powoli zacznie wszystko wracac do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Grassmaste mam 22 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze ci stare koksy poradzily, odstaw wszystko na 2 tygodnie, jak sie zacznie poprawiac to zarzuc lajtowo pol tabsa clomidu przed snem przez 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
ja bym to zrobił tak.odstaw clom i zacznij hcg 1000 j.m. co 2 dni i poleć ze 3-4 tyg tak po odstawieniu hcg daj znowu clom pierwsze 3 dni po 100/150 mg potem do 3 tyg po 50 mg,po odstawieniu clomu zakup jakiś dobry booster np axis-ht.Jeśli po tyg bicia hcg będzie problem z libido możesz dać provi zacznij od 25 mg rano i w razie potrzeby zwiększ do 50 mg.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Dzieki lodzianin, fajnie ze sa jeszcze takie osoby ktore cos pomoga;)Mysle ze bedzie wszystko ok wiec teraz czekam juz tylko na lepsze samopoczucie dzis zjem ostatnia tabse cloma i koniec;)Dzieki wszystkim lodzianin lap SOG'a! W razie pytan juz wiem do kogo moge sie zwrocic jeszcze raz serdeczne dzieki!Bede co jakis czas pisal jak z efektem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc cykl deca+ sustanon

Następny temat

wiosenna bombka

WHEY premium