SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wasze mięsieczne dochody z obstawiania

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15375

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83143
j/w dodaje ankiete jakbyście nie chceili tak oficjalnie podawać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Gram od dwóch lat. Przez 22 miesiące wygrałem 195 tyś, a więc średnio koło 9 tyś, choć w styczniu ledwo 2 tysiące, a luty tylko 6 tyś.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1260
niezły żart hahaha
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie wiem co cię tak rozbawiło. Dla mnie to jest spora kasa ale podchodzę do tego poważnie i nie robię z tego totolotka. Obstawiam tylko te dyscypliny którymi się interesuję i o których mogę sporo poczytać w różnych językach w necie. Głównie tenis, teraz sporty zimowe. Gram aku lub systemowe. Na pojedynczy zakład nie więcej niż 500 zł, W sobotę biathlon + tenis, 5 zdarzeń za 100 zł w akumulatorze dało mi 2500 i miły weekend.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40358
kto ci uwierzy ze twoj miesieczny dochod z obstawiania to 9 kafli rozumiem miec jeden szczesliwy miesiac ale bez przesady ... chlopie ogarnij sie

a co do tenisa to w statystykach ktore przegladalem to tenis to najbardziej nieprzewidywalna dyscyplina do obstawiania

Zmieniony przez - smyryyyy w dniu 2008-03-03 12:11:02

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16490
skoki - b.nieprzewidywalne

generalnie nic nie ma pewnego. ja mialem na kuponie meczyk man utd-man city 10 a city wygrało , więc...

jestem poczatkującym bukmacherem i fortuny nei mam

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szkoda, że ludzie mają kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu. Wystarczy zrozumieć co to znaczy średnia z dwóch lat. Te 9 tyś średniej generuje średni misięczny cash flow w około 20 tyś, ale ktoś kto traktuje zakłady jak totolotka tego nie zrozumie. Mimo wszystko pozdrawiam ciepło i myślę, że warto zadbać o rozwój umysłu poza rozwojem mięśni :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 44527 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
łokurva, też muszę zacząć grac.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1260
Jasiek2256 ja w tym siedze porzadnie 4 lata.
I tak ci nie wierze.chyba ze masz fixy jakies dobre info inaczej raczej bys tyle nie zarobił.Pozatym byles na jakims forum? jak tak dobrze niby typujesz?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23357
harare: proste gra wielu, a wygrywaja jedynie nie liczni, zysk jak najbardziej do osiagniecia, sam zarabiam pare kafli miesiecznie, a nie gram za niebotyczne stawki

edit: prosze nie pisac do mnie na gg wiadomosci w stylu -> tez tak bym chcial zarabiac, daj pewniaka, wprowadz mnie w obstwianie na czym to polega.. Prosze bardzo

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2008-03-06 22:33:30
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42679
jasiek przestan glupoty gadac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typy PLS z expektem

Następny temat

JAK SĄDZICIE