SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warto kupić jak uważacie???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822


* Twoja skóra jest znów mloda
* skóra bez zmarszczek
* nawilzona
* wyraznie poprawia napiecie
* zmiekcza i uelastycznia naskórek
* idealnie gladka i matowa cera
* jedwabna w dotyku
* zwezone pory
* wyleczony tradzik
* piekna zdrowa skóra
* poprawia owal twarzy
* kontur oka staje sie bardziej wyrazista

WSZYSTKO BRZMI PIęKNIE POZA CENą 180Zł 50ML.... kuszące ale drogie i jest dylemat..

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
masz 19 lat i chcesz zmarszczki wygładzać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
nie op zmarszczki chodzi przeciez znajomy w moim wieku brał i trądzik i te sprawy blizny....... wez no chłopie hehe

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 545
Jesli na tradzik to nie warto. Sa inne dobre firmy. Nie jestem pewna w jakiej cenie jest w Polsce Clinique, ale zanim rzucisz sie na kolagen sprawdz cene kosmetykow z Clinique. Ja i to calkiem niedawno mialam spore problemy z cera, codziennie budzilam sie z niespodzianka na twarzy (efekt lapania nowych alergii). Kupilam 3-stepowy zestaw dla wrazliwej cery z Clinique i od pierwszego wlasciwie dnia stosowania skora gladka bez jakichkolwiek skaz. Wygladza i nawilza, nie przetluszcza. Polecam

Jestem sila, ktora sama siebie mnozy, sama siebie buduje i sama siebie przerasta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w okolicy jamy brzusznej

Następny temat

Uraz kolana.

WHEY premium