SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wanderlei Silva vs Chael Sonnen ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6364

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 1617 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20992
Walka jak najbardziej możliwa do zrealizowania i czuje że do niej dojdzie. Jest między nimi bad blood, obaj są znani- walka się sprzeda. Nie trzeba być wybitnym myslicielem żeby przewidzieć że Dana raczej ja zakontraktuje. Wypowiedź Sonnena:

Wyzwał mnie wcześniej, a ja też go wyzwałem, ale walka tak naprawdę nigdy nie miała sensu. Byłem pretendentem, a on był tylko gościem na karcie walk. Teraz uważam, że walka ma trochę więcej sensu. Nie opuszczam tego sportu. Gdy jestem pytany o emeryturę, nigdy tego nie mówię, ale zawsze myślę o tym, że nigdzie nie idę dopóki ja i Wanderlei nie wyprostujemy rzeczy raz na zawsze.

3 ostatnie walki Wanda były naprawdę niezłe i mimo że jest u schyłku kariery nadal jest baaaardzo groźny. No i skoro Silva bardzo dobrze poradził sobie z Bispingiem to równie dobrze może poradzić sobie z Sonnenem. Dlatego też to na Wanda postawiłbym w tej walce. Choć Chael może nie podjąć walki i zwyczajnie Wanda zależeć. Jednak po tych wszystkich słowach skierowanych w stronę Brazylijczyka oczekuję po Chaelu czegoś więcej. Oczekuje, że wyjdzie walczyć, i że dzięki temu zobaczymy dobre widowisko.

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2013-05-01 16:30:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 14689 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97980
też jestem przekonany, że do tej walki dojdzie to będzie trash talk Sonnena na pełnej k***ie - Wanderlei też swoje zrobi a nie jak Jones (czyli nic) i się walka rewelacyjnie sprzeda..

Co do samej walki to myślę, że Sonnen wygra przez decyzje i nie będzie fajerwerków jakie na 100% będą obaj zapowiadali - po prostu Sonnen zdominuje go zapaśniczo, bo Wanderlei to nie Anderson a tym bardziej nie Jones - ofc on ma zawsze szanse na KO na Sonnenie no, ale imo małe - Sonnen z nim na wymiany jak np. Stann nie pójdzie - za Sonnenem przemawiają prawie wszystkie argumenty

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-01 16:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 9936 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 103394
do walki dojdzie na 100 %, Wand na pewno się zaj**iście przygotuje fizycznie do tej walki,zresztą jak zwykle,będzie trenował z Werdumem ,liczę ,że wyciągnie coś Sonnenowi o ile nie uda mu się go znokautować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 1617 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20992
Liczę na to że Wand tak napsuje mu krwi że jednak Chael wyjdzie się bić... A w wymianach to Wand wie jak się odnaleźć na papierze Sonnen ma większe szanse i tutaj masz racje ale często agresja w ringu potrafi przynieść zwycięstwo. Wand nawet z pleców może mocno pokiereszować Chaela...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 9936 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 103394
ciekawe czy będzie to main event czy jednak CO-ME ,liczę na 5 rund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 1731 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19620
Jeśli dojdzie do tej walki , to stawiam na Silve :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 14689 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97980
ta walka na bank będzie na numerowanej gali więc ME raczej nie będzie stawiam na co-ME
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8232 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 76299

Może być ciekawie.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-05-01 18:11:18

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1388 Napisanych postów 5025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288168
Z calym uwielbieniem dla Wanda ale mysle ze jednak Sonnen go przelezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1286 Napisanych postów 13340 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70888
Wand mu wpyerdoli i tyle będzie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
może Larkin Puar ?! Wand jest underdogiem, ale z jego stylem wszystko może się zdarzyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silva vs Jones [Dyskusja]

Następny temat

Zamowienie diety+treningu pod MMA