SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z kilkoma przeciwnikami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy bardzo dobry zawodnik ma szanse z 5-10 leszczami?
Chodzi mi o zwykłych cwaniaków co zaczepiaja w grupie nic nie trenujących
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
669839
Jeśli oni mnie zaatakują pierwsi to g**** mi może zrobić prokurator


Obyś się nie musiał przekonać, że rzeczywiście Ci nasra w papiery.

Zamykam ten temat, bo to co tutaj się wypisuje to bezsensowna pyskówka. Panowie jesteście na zupełnie innym poziomie życia, rozwoju, inteligencji. Jeden drugiego nie zrozumie
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zalezy jakie to leszcze, ale nawet z dzieciakami mogą być problemy jak masz 2 z przodu a z tyłu cię ktoś zaatakuje, we 3 to nie ma szans.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Myśle że do takiej sytuacji by nie doszło gdybyś szybko złożył największego wiraszke w grupie, albo tego który najlepiej wygląda, jak by zobaczyli że padł po dwóch strzałach i nie bardzo wie gdzie jest północ a gdzie południe to reszta odpuści, bo to tylko osiedlowe siurki w grupie atakują :) Chyba że trafił byś na konkretnych gości a sam swoim wyglądem i zachowaniem nie wzbudzasz "respektu" no to nawet w 3 Cię poskładają gdy się naraz rzucą na Ciebie, chyba że ich waga wynosi tyle co obecnie moja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5211
Jeśli to są zwykłe gnoje a fighter dobry i wie co robić to może być ich nawet 20, wystarczy że bedzie schodził im z lini ataku i nieda się otoczyć i złapać, bedą sie o siebie tylko potykać, jeśli mowa o przeciwnikach na podobnym poziomie wystarczy 3 i nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
669839
Jeśli to są zwykłe gnoje a fighter dobry i wie co robić to może być ich nawet 20, wystarczy że bedzie schodził im z lini ataku i nieda się otoczyć i złapać, bedą sie o siebie tylko potykać, jeśli mowa o przeciwnikach na podobnym poziomie wystarczy 3 i nic nie zrobisz
tak tak troche Cie ponioslo heh jednemu czy drugiemu bedzie schodzil z linii ataku a dwoch mu sie rzuci na szyje czy zavznie bic z tylu...no chyba ze w kolejke sie karze ustawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5211
Właśnie o to chodzi żeby nie dać sie zajść od tyłu nie stoisz w miejscu tylko się ruszasz, sam nieraz wygrywałem z 4-5 a jakiś świetny to nie jestem więc fighter na światowym poziomie niedałby rady 10?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5211
Wong Fei Hung jeden z największych mistrzów kung fu pokonał 30 osobowy gang za pomocą kija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
^ Mam nadzieje że piszesz to specjalnie dla żartu :D nie da się wygrać walki gdy przeciwników jest więcej jak dwóch chyba że ich waga wynosi 60kg. Skasowanie 4 lumpów pod żabką którzy liczą pieniadze trzymając się jedną ręką barierki nie jest wyczynem. Gdy trafisz na trzech zawodników 80kg+ którzy wychowali się na ulicy to możesz sobie ćwiczyć nawet 20 lat. Wlecą na Ciebie na kopach złapią za szmaty wywrócą i zleją jak psa. Chyba że ustawią się w kolejce gęsiego to wtedy owszem, masz szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5211
Na dyskotekach się tak biłem, to że Ty niedasz rady wygrać to nie znaczy że się nieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
To trafiałeś chyba na zawodników dzisiejszej ery, rurki na dvpie, żel na głowie i smartfon w ręce. Trzech ogarniętych gości którzy z niejednego pieca chleb jedli połamią Cię i schowają do kieszeni jak paczkę fajek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5211
Pisałem przecież że chodzi mi o leszczy zwykłych nie trenujących uliczych cwaniaków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening sztuk walk w domu

Następny temat

Szkoła

WHEY premium