SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjne spadki.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Cześć, są wakacje, wiele osób odpuściło sobie treningi. Jakie macie spadki? Wiadomo, mięsień nie ćwiczony i zwykle związany z tym brak diety wpływa na pogorszenie sylwetki.
Ci, którzy nie ćwiczą może niech podzielą się swoimi spadkami w wadze, i obwodach poszczególnych mięśni.
Napiszcie jeszcze jaki macie staż i czy braliście suple bądz sterydy :P (wtedy spadki są wieksze }

Ja wpiszę sie za miesiąc, bo do tej pory ćwiczyłem, ale sierpień chyba sobie odpuszczę :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
2 miech bez silki

bralem raz mono

schudlem ~ 3 kg

z reki jakies 1,5 centa polecialo

jem teraz 4-5 razy dziennie jakies syfy

od pazdziernika jak pozalatwiam wszystkie sprawy wracam na ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Witaj, mi poszło z bicepsa ok. 1.5cm i waga też z 4kg, koksów nigdy niebyło, 2x kreatyna mono, pozdrawiam
PS:Bez diety, dopiero od września zaczynam tak na 110% poważnie.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Nie wiem, jak od braku ćwiczeń.... ale jak byłem na spływie kajakowym..gdzie dietą była głównie gouda/browar...po 7 dniach straciłem 2cm na ręku i 6kg wagi Ale w troche ponad miesiąc odrobiłem.

A teraz od początku lipca byłem w robocie nad morzem. Wróciłem przed tygodniem. I spadku na ręku ok 0,5/1cm i wagi może ze 2 kg.
Dieta- brak. Ale starałem sie dużo jeść. I od czasu do czasu jakieś FBW w domowych warunkach robić.. Więc jak się chce to się da A co do supli: tylko kreta, 2 x mono, potem cm3 którego cyklu to przez pracę nie dokończyłem. I cały czas odżywki, jak nie mogłem się porzadnie najeść to gainerek i git

Pozdrawiam, życzę małych spadków wakacyjnych...i idę spać, bo za 2 h ruszam 550 km nad morze spowrotem

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
jestem na redukcji, waga jakies 8kg w dol, sila idzie do przodu minimalnie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ja też mam spadki, choć miałem ćwiczyć całe wakacje, ale 2 tygodnie temu miałem małą bijatykę - rozwalona głowa, mocno obite żebra i noga z dużym krwiakiem, nie licząc siniaków... Więc siłą rzeczy mam z głowy treningi jeszcze co najmniej 2 tygodnie. Jeśli chodzi o nogi boję się że przerwa potrwa dużo dłużej, bo noga napier.ala mnie na podbiciu i na razie nie wyobrażam sobie np wspięć na łydki. Do tego byłem w trakcie cyklu-stack i Tse-i musiałem to odstawić. Spadki już są zauważalne a będzie jeszcze gorzej. Diete staram się trzymać, no ale jeśli się nie ćwiczy to dietę można sobie w d.pe wsadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
ja myśle że w wakacje jak sie jest na miejscu to mozna sie przylozyc i nieźle sie porobic ustawic diete co do godziny wysypiac sie i fajna forme zrobic chyba ze ktos wyjeżdza ale zawsze sie znajdzie gdzie silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
ja przez 2 tygodnie straciłem 5 cm w pasie i 1 cm w łapie około 3 kg w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
Ja tam chcialem masowac ale kurva ciezko w ****e cos w ogole nie wchodzi i w******lac sie nie chce, do tego wiecej biegam i plywam niz siedze na silce

BIG JAJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
łapcie sogi na pocieszenie

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
niech żyje pamięc mięsniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja jestem na redukcji i poszło w dół o jakieś 3 kilo z 70 kg na 67 kg. Ja się z tego cieszę. Prawie codziennie biegałem i widać tego efekty.
Obwodów niestety nie mierzyłem.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciag dolny

Następny temat

Zakup sprzetu (poczatkujacy)

WHEY premium