SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga stanęła co mogę dalej zrobić, dodatkowo czy jestem skinny fat i mam dobre makro?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam,

Chciałbym się poradzić co mogę zrobić dalej by zbić jeszcze wagę

Aktualny stan:
Wzrost 176 cm
Waga 72

Tak wyglądam teraz, czy nie jestem skinny fat?

Aktualne Makro to W-40% B-20% T-30%
Kcal jedzone 1800-2000







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Witam
Wypełnij ankiete działu
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Płeć : mężczyzna
Wiek : 29
Waga : 72
Wzrost : 176
Obwód klatki : nie ma czym zmierzyć chwilowo
Obwód ramienia : nie ma czym zmierzyć chwilowo
Obwód talii : nie ma czym zmierzyć chwilowo
Obwód uda : nie ma czym zmierzyć chwilowo
Obwód łydki : nie ma czym zmierzyć chwilowo
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca / jazda rowerem 3 razy w tyg 14km w obie strony rowerem, 3x domu trening kalisteniczny 30-40min
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : jak wyżej
Odżywianie : nie jem żadnych słodyczy
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nie wykryto
Stan zdrowia : nic nie wykryto
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia kilsteniczne
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : od 2-3 miechów 2 gramy B na kg masy ciała, 1g tłuszczu na kg, reszta węgle, kiedyś stosowałem rozkład B-15% / T30% / W55% i schudłem bardzo ładnie ale teraz przytyłem no i znowu zacząłem redukcję na zasadach miar na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Nie wiesz ile masz w pasie ?
Wstaw swoją diete do oceny .
Zacznij rownież porządnie trenować - trening siłowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Przykład dnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1057
Czy istnieje możliwość że w moim przypadku rozkład Makro na, będzie odpowiedni, czy magiczne 2 gramy białka zawsze musi być na redukcji?

B - 15% około 0,8 do 1,2 grama
T - 30% 0,8 do 1 grama
W - 55% reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
1.2 g białka trochę mało minimum bym dał 1.8g na kg masy.
jak jesteś aktywny fizycznie to 2000 tochę mało kalorii

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Trening siłowy to to najsilniejszy bodziec stymulujący układ nerwowy do rozbudowy i wzmocnienia mięśni nadających kształt i sprężystość sylwetce, kalinestyka Ci tego nie da. Rzeczywiście w Twojej diecie występuje mała ilość białka, a nawet tłuszczy - ogólnie zbyt niska ilość kalorii. Wywal te otręby, chleb orkiszowy, chudy twaróg i pestki z dyni, zróżnicuj źródła lipidów (a w tym kwasy o3) dodaj solidną porcję warzywa (różnokolorowych) na posiłek.

nitoper
Czy istnieje możliwość że w moim przypadku rozkład Makro na, będzie odpowiedni, czy magiczne 2 gramy białka zawsze musi być na redukcji?


W odpowiedzi na Twoje pytanie - nie zawsze musi być 2g białka na redukcji bowiem jest to zależne od poziomów poszczególnych hormonów, wielkości deficytu energetycznego, poziomu tkanki tłuszczowej w ustroju, funkcjonowania układu trawiennego, a także od ogólnej objętości i intensywności treningu, u Ciebie niestety profilaktycznie wyższa ilość białka zda tu znakomicie egzamin.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, jaki bilans po diecie od "trenera"

Następny temat

Redukcja. Co jest prawdą, a co nie?

Wiecej