SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga leci do góry, biceps nie rośnie - Pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Waga

74.5

Wzrost

178-180

Cel treningowy

Dobra sylwetka

Staż treningowy na siłowni

Lipiec 2013-Grudzien 2013 było to takie głaskanie siłowni, W lutym 2015 poszedłem znowu, troche bardziej poważnie lecz bez diety, jadłem co popadnie i myślałem ze zbuduje mięśnie... Od Stycznia 2016 Czysta micha wszystko dopięte na ostatni guzik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć czołem. W styczniu przeprowadziłem swoją pirewszą redukcję w zyciu. W sumie, to zrzuciłem z siebe to co miałem, by zacząć budować swoją wymarzoną sylwetkę.
Od maja jestem w okresie budowania masy mięśniowej. Wydaje mi się że moje bicepsy w ogóle nie rosną... Jak dobrze pamiętam, biceps na redukcji miał 34 cm, obecnie ma tyle samo...

Waga na redukcji - 62kg Waga obecna - 74/74.5kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777592
Trudno wyczuć dlaczego tak się dzieje ale jesteś pewny że gdzieś nie miał miejsca błąd pomiaru? Wrzuciłeś na siebie 12kg więc i w ramionach powinno coś pójść do przodu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
Trudno wyczuć dlaczego tak się dzieje ale jesteś pewny że gdzieś nie miał miejsca błąd pomiaru? Wrzuciłeś na siebie 12kg więc i w ramionach powinno coś pójść do przodu


Druga szansa jest jeszcze taka, że moge nie umieć mierzyć ale to raczej trudne nie jest... Może jakiś poradnik?

Moge dodać zdjęcia podglądowe ale całą sylwetke korpusu tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj zdjęcia po redukcji i obecne w tych samych pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777592
Zdjęcie da jakiś obraz tego czy rozwijasz się równomiernie czy faktycznie jest tak, że wszystko idzie a ramiona stoją w miejscu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Naprawdę zredukowałeś do 62 kg??!! Jak od maja dorzuciłeś 12 kg, to pewnie niewiele z tego to mięsień. Wrzuć plan treningowy wraz z obciążeniami maksymalnymi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW , początkujący - wasza opinia

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium