SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Waga kuchennna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11914
coraz częsciej jestem w sytuacji gdzie przydała by mi sie waga kuchenna, np. zważyć kurczaka itp. albo teraz hcciałem gainera zwyżyc żeby mieć dokładnie 50 gram i nie szło. Co prawda na opakowaniu pisze, ze 6 płaskim łyzek, ale to strasznie trudno wymierzyć. Polecacie jakąś konkretną wage, chciałbym mozę kupić na allegro, bo w sklepach typu media markt to strasznie drogie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 10921 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43675
jezeli chcesz byc dokladny to cyfrowa tylko!
w ogole dobre sa te wagi
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4539
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8961
Kupiłam niedawno bardzo fajną wagę kuchenną do takich samych celów. Nie wiem czy mogę podawać nazwę firmy, ale to nasza stara dobra polska marka produkująca głównie maszyny do szycia:) Waga jest super, bo ma zakodowane 1000 produktów żywnościowych z wartościami odżywczymi, więc można od razu wyswietlić zawartość BTW w ważonym jedzonku. Wartości są wiarygodne bo sprawdzałam z dziennikiem posiłków Vitalmaxa. A kosztowała tylko 50 zł.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1030
Camel84 wyslij mi PW z nazwa firmy i gdzie kupiles z gory dzieki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8961
KupiłAM Podasz nr gg? Bo inaczej to jak?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1030
bierzesz klikasz w moj porfil i wpisujesz wyslij mail
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11914
podaj tutaj nazwe przecierz można, to tak jakbyś podał marke kelton albo coś
napisał(a)
Początkujący
Ach, no bo już zgłupiałam, czy można czy nie Waga jest firmy Łucznik, a kupiłam ją normalnie na sali w jakimś supermarekecie, chyba Auchan o ile pamiętam. Kosztowała 50 zł jak już pisałam i wg mnie dobrze się sprawdza, bo i ile ma się już jako takie rozeznanie w diecie i przygotowuje się posiłki z głowy, to nie trzeba wertować żadnych tabel i przeliczać tego na wagę, tylko od razu jest gotowe.Można też zważyć wszystkie produkty po kolei z danego posiłku i potem wszystko zsumować. Sprawdzałam dla podstawowych produktów, które jadam i dane są wiarygodne. Zresztą nie chodzi o gram BTW w tę czy tamtą stronę, w końcu różne tabele też nie są do idealnie zgodne.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1066 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14196
Też korzystam z takich wag. do jedzenia mam do 5 kg z dokładnością do grama a do supli mam do 500 g z dokładnością do 0,1 g

jak ktoś chce to są jeszcze np do 50 g z dokładnością do 0,01

Pozdrawiam MIC

napisał(a)
Początkujący
Tak, ja mam też dostęp do analitycznej laboratoryjnej wagi szalkowej Ale to już chyba przesada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie ciężary

Następny temat

kupno ławeczki

Laura Amy - piękna Australijka, która wygrała z anoreksją Laura Amy - piękna Australijka, która wygrała z anoreksją Beta-alanina zwiększa siłę mięśniową Beta-alanina zwiększa siłę mięśniową Men's Physique PRO Shawn Labega odzyskuje sprawność po amputacji nogi Men's Physique PRO Shawn Labega odzyskuje sprawność po amputacji nogi Zapiekane szparagi proteinowe Zapiekane szparagi proteinowe Testosteron nasila rozwój raka Testosteron nasila rozwój raka Aspartam to trucizna? Fakty i mity Aspartam to trucizna? Fakty i mity Od słodzików się tyje? Od słodzików się tyje? Katarzyna Boik - ocena sylwetki Katarzyna Boik - ocena sylwetki