SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga kuchennna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
http://allegro.pl/item315770337_eldom_dietetyczna_waga_najwyzsza_jakosc_gw_24mce.html

Ja mam taką i bardzo fajnie się sprawuje :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
http://www.allegro.pl/item316352310_elektroniczna_waga_kuchenna_hoffner_max_5kg.html

chyba wezme tą bo jest do 5 kg i w dodatku w miare dobrze wygląda - mozę nie będzie złą bo nie jest z tych najtańszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Wygląda dobrze praktycznie jak moja, za moją zapłaciłem za bajery których nie używam ,ale wcale nie miałem zamiaru :)

pozdrawiam
PS: waga- dobra rzecz..

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Moja Łuczniczka jest inna - z bajerami których nie używam:) Bo mam to w głowie, ale można się tymi wartościami odżywczymi posługiwać,jeśli ktoś chce. Niemniej ta jest wg mnie też okej. W końcu waga ma przede wszystkim ważyć:) A i dokładność do 1 g chyba też wystarczy? W zasadzie teraz i tak robię wszystko na oko, chyba, że mam jakiś nowy produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
amadi masz zaj...komentarze z allegro.pl

spier**** ku*** jedna jak niemasz co robic to nie moja wina ku*** 0 kontaktu telefonicznego bo gdybym oszukiwal ludzi to bym nie mial tyle pozytywow TEZ NIE POLECAM niepelnoletni Gnojek!!

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
to był koleś co kupił, a potem był z nim niby kontakt, ale wkońcu napisał że nie kupuje, a najpierw zwodził, że kumpel miał zrobić przelew i nie zrobił i tak w ***a leciał ze 2 tyg. Sam potem napisał, że jeśli chce to niech wystawie komentarz, a później d**** napisał taki komentarz jak własnie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
rozumiem,zawsze tak jest!

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie ciężary

Następny temat

kupno ławeczki

WHEY premium