SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wadowice SW

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 805
No właśnie orientuje sie może ktoś gdzie w Wadowicach można trenować choćby kick-box albo boks???

Wolę żeby mnie 12 sądziło niż 4 nosiło

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Najlepsze zajęcia z kick - boxingu i samoobrony w naszym regionie:) Prowadzone przez absolwenta AWF-u
w Krakowie, instruktora kick - boxingu (1 DAN, czarny pas) i samoobrony. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i w czwartki o godz.17:30 do 19:00 w ZIMEXIE na ul. Zegadłowicza 14. Treningi przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, dziewczyny także są mile widziane. Wszystkich serdecznie zapraszam! Koszt zajęć to 55zł/miesiąc. Opłaty wnosimy do 10 każdego miesiąca. Na pierwsze treningi nie trzeba mieć sprzętu można kupić go dopiero później. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, odpowiem, podpowiem:) 609357267.
TRENINGI ZAPEWNIAJĄ M.IN.:
- wszechstronny rozwój organizmu,
- poprawę ogólnej sprawności fizycznej,
- odprężenie psychiczne, czynny wypoczynek,
- wyładowanie emocji,
- rozwijanie pozytywnych cech charakteru, np.: opanowania,
- kształtowanie pozytywnych postaw pod względem drugiego człowieka: szacunku,
- nauka systematyczności i samokontroli,
- zwiększenie pewności siebie w codziennym życiu,
- poznawanie ciekawych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
w suchej beskidzkiej masz kik boxing ale to toche daleko zeby na kazdy trening dojeżdżać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
W Wadowicach w zespole szkół ekonomicznych tzw. ekonomie masz w we wtorek i czwartek od 17 do 18:30 treningi. Trener bardzo dobry, atmosfera ok. Ja tam chodzę od września (ogólnie trenuję od stycznia) i jestem BARDZO zadowolony.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 805
A mógłbyś napisać coś więcej?? Cena, ile osób w grupie, mniej więcej w jakim wieku, a 1 trening to rozumiem za darmo jest? No i co by pasowało zabrać na 1 trening przykładowo.

Wolę żeby mnie 12 sądziło niż 4 nosiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
w andrychowie, masz kick boxing, trenuje 6 mistrz Polski, gerard linder. 60zl /msc 2 treningi w tygodniu ew. treningi w bielsku pon - sroda za darmo [ trzeba zaplacic dojazd]. w godzinach 17 - 18.30. na trening trzeba zabrac wole walki i determinacje. potem mozna kupic sprzet jesli sport sie spodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Ja widziałem koło "lotosu" na drzwiach jakiś plakat z kick boxingiem, wlasnie chciałbym się zapisać ale od przyszłego roku szkolego. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 280
Ten kb przypadkiem nie prowadzi Wacławski ?

w Wadowicach jest Capoeira z tego co wiem w domu kurtury i w karelaksie 2 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Nie wiem, bo jeszcze tam nie byłem tyle co widziałem plakat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Siemka wszystkim a w Wadowicach są treningi Boksu czy Kickboxingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5250
Tez sie przylanczam do pytania :P W suchej jest slaby ten kick boxing chodzilem rok i nic takiego tam nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
infernal20 a Ty tez idziesz do Wadowic na kickboxing??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nocleg Zakopane 27.12 - 2.01

Następny temat

WESOŁYCH ŚWIĄT:)!!!!

WHEY premium