SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wałki Fitness Power BB709

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Siemka. Jestem na kupnie wałeczków, których typ opisałem w temacie. Tutaj mam link do zdjęcia: https://www.marbo-sport.pl/pol_pl_Walki-fitness-Power-BB-709-Body-Sculpture-23929_3.jpg Otóż czy 120zł to dobry wydatek na takie wałki? Czy jest to stary sprzęt z takiego czegoś jak mango? Kupiłem kiedyś wałek rehabilitacyjny za ok. 40zł i powiem, że w pełni się opłacało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Skoro ten za 40 zl sie sprawdzil to po co szukac 3 razy drozszego?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Te wałki są na inne partie mięśni. Można z takimi wałeczkami robić wiele kombinacji ćwiczeń :) Ten wałeczek co kupiłem, to jeden pojedyńczy wałek, który ćwiczy lędźwie i brzuch, a te wałeczki mogą ćwiczyć wiele więcej partii mięśni, tylko nie wiem po prostu czy jest wart swojej ceny? Chciałem się dopytać, czy na forum ktoś posiada taki sprzęt i czy mu się sprawdza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tyle lat ćwicze i pierwszy raz na oczy widzę takie cuda

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Jak zakupię te wałki, to napiszę czy dobre, czy nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale po co kombinacje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split

Następny temat

Sprawdzenie planu

WHEY premium