SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W czyjejś obronie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 230
Czesto wam sie zdarza stanac w czyjejs obronie?
Ja mialem ostatnio taką systuacje, jade sobie autobusem, i byla w nim dziewczyna na oko 17 lat z dzieckiem, i wsiadlo do autobusu 2 kolesi mniej wiecej tez tyle mieli co ona i usieli za nia, nagle slysze tekst "nie ma to jak sie ruchac i wpasc, prze***ane w tym wieku miec bachora". Spojrzalem ta tą dziewczyne i prawie łzy w oczach miała. Nie wytrzymałem i odwrocilem sie w ich strone i powiedzialem "****a wyp*****lac", kolesie wstali poszli do drzwi i na nastepnym przystanku wysiedli. Ale najlepsze jest to ze gdy drzwi sie zakmnely jeden z nich zaczal wali w szybe piescia kolo mnie Gdy wstalem i szykowalem sie do wyjscia (bralem plecak i siatke) powiedziala mi "dzieukuje". Czulem sie jakbym ocali swiat przed zagladom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
My hero!!!

No kozak z Ciebie>. Ale napisz jaką mieli masę? Ci kolesie.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
I bardzo dobrze zrobiles. Kolesie jeszcze w ryj powinni dostac. Ja bym podobnie postapil. A jesli chodzi o pomoc komus to wole sie nie mieszac w jakies akcje typu bojka dwoch kolesi z jednym itp. ( no chyba ze tych dwoch jest w dresach to co innego).

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 230
Nie wiem jaka mieli mase ale jakos super napakowani nie byli zeby bylo od razu widac, zwykle pedaly z kapturem na glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Chamstwo należy zwalczać siłom i godnościom osobistom

Ja dwa dni temu miałem straszną sytuację, ale nie mogłem dać po mordzie, bo to baba była. Skończyło się na "ustnym znieważeniu".

Zmieniony przez - Kicius w dniu 2005-03-26 23:40:55

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Już to widzę jak sie przestraszyli jednego Vipera. Ale z drugiej strony trochę racji to oni mieli. Porządne dziewczyny nie zachodzą w ciążę w tak młodym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
a moglo sie okazac ze ta panna to "dobre dziecko" i byla kumpela tych pedziow w kapturach. i tak sobie jak to patolodzy zartowali.

dopiero bys wyszedl obronco niewiast i dzieci na glupka.

ja sie nie wtracam do takich jazd od momentu kiedy - klient kopal klientke lezaca na ziemi, podnosil ja i o glebe. ona sie darla "pomocy". wiec przelazlem na jego posesje i "interweniowalem" slownie proszac zeby przestal jak maltretowac i zagrozilem nieprzyjenymi konsekwencjami, tudziez odplaceniem mu pieknym na nadobne (znaczy sie wp.....l mu zaproponowalem). a ta klientka wycierajac krew z mordy - "zostaw nas. nie wtracaj sie"itd. przeprosilem goscia i poprosilem zeby jej przy***al jeszcze ode mnie. przyjechala policja wezwana przez ktoregos ze swiadkow tego maltretowania. wzieli mnie do radiowozu i pytaja czy widzialem jak ten gosc lal zone "widzialem ze pani sie potknela i przewrocila" - oto byla moja odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Teraz każdy pilnuje własnej dupy i ja tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 230
Matka - mowi wam cos to slowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
nie uderzaj w taka patetyczna nute.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
shihan - cały dowcip polega na tym, że każdy sam decyduje co ma zrobić.

Moje zdanie akurat nie ma znaczenia, ale negowanie poczynań innych też do niczego nie prowadzi.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŻYCZONKA

Następny temat

"Ochroniarze" w hipermarketach....

WHEY premium