SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

W JAKI SPOSÓB MOŻNA USUNĄĆ SWOJE WYPOWIEDZI ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
Witam , chciałbym usunąć wszystkie swoje wypowiedzi na sfd ale nie wiem jak .

Zwycięstwo to piękne słowo dla którego polec musi wielu..

Pozwól mi mieć to nieszczęście by przekonać się o tym
że więcej hajsu to większe kłopoty..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3973 Napisanych postów 67947 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
Chciałbym prosić o usunięcie wszystkich moich wypowiedzi gdyby była taka możliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Chciałbym usunąć wypowiedzi a nie konto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3973 Napisanych postów 67947 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7379 Napisanych postów 105859 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190468
Nikt nie bedzie skakał i szukał Twoich tematów gdzie co napisałeś i ich kasował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2764 Napisanych postów 39486 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 308972
Dokładnie, chcesz to usuń konto i nikt nie będzie wiedział kto to napisał, bo będzie pisało, że "Anonim".

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6024 Napisanych postów 67545 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 878130
Logujesz się na potreningu.pl -> ustawienia i masz możliwość kasacji konta, jak już koledzy wyżej wspomnieli.
Kasacja konta = zniknięcie z forum nicka i treść napisanych postów bedzie autorstwa 'Anonima'

Nie ma możliwości kasacji wszystkich postów i treści pisanych na forum.
Wyjaśnienie prawne mogę podesłać oczywiście na @ jak potrzeba to zapraszam do kontaktu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego otrzymałem Bana