SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

W JAKI SPOSÓB MOŻNA USUNĄĆ SWOJE WYPOWIEDZI ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 312

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
Witam , chciałbym usunąć wszystkie swoje wypowiedzi na sfd ale nie wiem jak .

Zwycięstwo to piękne słowo dla którego polec musi wielu..

Pozwól mi mieć to nieszczęście by przekonać się o tym
że więcej hajsu to większe kłopoty..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3333 Napisanych postów 65745 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 536630
Usuń konto i nie będzie Twojego nicku
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 9931 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56689
Chciałbym prosić o usunięcie wszystkich moich wypowiedzi gdyby była taka możliwość.

napisał(a)
Specjalista
Chciałbym usunąć wypowiedzi a nie konto.

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3333 Napisanych postów 65745 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 536630
No to nie ma takiej możliwości
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 6488 Napisanych postów 101652 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1013272
Nikt nie bedzie skakał i szukał Twoich tematów gdzie co napisałeś i ich kasował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2399 Napisanych postów 38267 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284586
Dokładnie, chcesz to usuń konto i nikt nie będzie wiedział kto to napisał, bo będzie pisało, że "Anonim".

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5136 Napisanych postów 66629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 841165
Logujesz się na potreningu.pl -> ustawienia i masz możliwość kasacji konta, jak już koledzy wyżej wspomnieli.
Kasacja konta = zniknięcie z forum nicka i treść napisanych postów bedzie autorstwa 'Anonima'

Nie ma możliwości kasacji wszystkich postów i treści pisanych na forum.
Wyjaśnienie prawne mogę podesłać oczywiście na @ jak potrzeba to zapraszam do kontaktu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego otrzymałem Bana

5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych  Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Kiran Bassan - od pączków do hantli Kiran Bassan - od pączków do hantli Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna