SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
czytałem to co piszecie od jakiegoś czasu na temat wzrostu (oczywiście nie wszystko) ale różne tematy, ten i inne, z tego fora i innego, z tego portalu i innego itd., ale zawsze tematy kręciły się wokół wzrostu, rozciągania, prognozowania itp.
Odkąd pamiętam zawsze chciałem być wyższy, byłem maniakiem pod tym względem, bywało, że nie mówiłem i nie myślałem o niczym innym, chęć posiadania tych paru cm, czy nawet kilkunastu była bardzo silna. Niektórzy pisząc o wzroście, o rozciąganiu, o treningu i ćwiczeniach na wzrost wydali mi się nawiedzeni... ale naprawde ich rozumiem :] no oczywiście poza tymi, którzy mają np. 185 cm, a chcieli by mieć 195 cm... ale może to prawda, że apetyt rośnie w miare jedzenia i jak ja bym miał tyle to bym chciał więcej i więcej!
po przeczytaniu niektórych postów i przemyśleniach postanowiłem działać i wziąść się za trening :D ćwicze już 6 tygodni, ćwicze systematycznie, regularnie rano i wieczorem, nieodpuszczam ani jednego treningu nawet jak mi się cholernie nie chce, dobrałem sobie ćwiczenia które mi odpowiadają i po których czuje największe efekty i oczywiście takie które można wykonać w domu. Nie zapeszając po 6 tygodniach "rozciągnąłem" ciało od 2 do nawet około 5, może 6 milimetrów (nie wiem ile dokładnie, bo liczę się z błędami pomiarowymi wynikającymi z różnych czynników), ale musze dodać, że jestem już po zakończonym "naturalnym" wzroście, czyli przekroczyłem już wiek w którym uważa się, że mężczyzna przestaje rosnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
ile masz lat longJOHN
18 ????

Zmieniony przez - wojtasmen w dniu 2009-12-21 12:30:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
co do argininy jesli jestes chudy mozesz brac ( dlaczego? arginina powoduje przyrost masy choć nie zawsze dlatego trzeba obserwować wagę ) lepiej jak będzie się stosował do odpowiednio ułożonej diety.
myślę że jeśli dobrze zastosujesz sie do tych rad może ( nie zawsze pomaga ale w wiekszosci ) jeszcze wybijesz ale nie do 170 ale wiecej bez tych sposbów może tyle też osiągnąć.
jeden kolo z forum ok kwietnia do wrzesnia ( ok pol roku ) urosl z 169 na 177 bedac juz po skoku wzrostu mutacji itp
ja w wieku 24 lat w maju tegoż roku 3 cm podskoczyłem i nic nie stosowałem- geny tak zarządziły, a nie "środki wspomagające"


Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-12-21 12:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
mam 25 lat
Blaskowicz naprawde skoczyłeś 3 cm w wieku 24 lat bez stosowania czegoś? serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
ej longJOHN w twoim wieku to arginina już nic nie da prędzej wapn tran i d3

ale i tak najbardziej chyba skuteczna ( po tym sie rosnie nie wiem czy to geny czy jednak od drażku ) zwis na drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
longJOHN tak prawda. Nic nie stosowałem po prostu geny. Mój dziadek od strony matki rósł po 20 roku życia. Najprawdopodobniej po nim to odziedziczyłem. Takie przypadki jak mój są co prawda rzadkością, ale występują wojtasmen tran i wapń są ok, ale to bardziej na wzmocnienie kości niż na ich wydłużenie wojtasmen raczej w Twoim wypadku geny
longJOHN ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
hej wojtasmen, a gdzie robiłeś sobie zdjęcie rentgenowskie? u endokrynologa? i jakiej części ciała zdjęcie sobie robiłeś ręki? nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
robiłem prawej ręki ( ale robi się lewej dla lepszego odczytania )
wiesz mialem zlamana reke a doktor jest bardzo dobra i jej to bez wiekszej roznicy 13 - 20 cm tyle powiedziala ( i sadze ze ok 15 bedzie bo dosc sporo rosne ) zrobilem go w szpitalu jak trzeba bylo do oceny co z reka ( byla zlamana )

zrob tez test na ilosc hgh nie wiem u jakiego lekarza ( chyba endokrynolog )


PS:
to link do cwiczen na drazku
https://www.sfd.pl/Trening_na_wzrost_czyli_jak_zdobyć_kilka_cm-t210834.html 


to rozciaganie ( tez moze pomoc )
https://www.sfd.pl/Jak_rosnąć_szybciej_i_więcej_by_mjoza_version_1.0-t213714.html




Zmieniony przez - wojtasmen w dniu 2009-12-21 16:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Wojtasmen - jeśli masz skaner , wrzuć skan rtg tej ręki . Porównałbym to sobie ;] Miałem robione rtg, ale endykronolog pipa i nic mi konkretnego nie powiedział .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
Mam pytanie. Kiedy ma się wyskok wzrostu? Bo może ja już miałem ten wyskok wzrostu? Tak to mniej więcej wyglądało z moim wzrostem:
10 lat - 142 cm
11 lat - 146 cm
12 lat - nie wiem dokładnie, chyba 153 cm
13 lat - 162 cm (w maju bede miał 14lat)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium