SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOW

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 601
Witam.
Mam do zapoznanych z tematem pytanie w związku z Wyższą Szkołą Oficerską.
Chodzę do liceum sportowego codziennie trenując piłkę nożną, więc z biegami na teście sprawnościowym nie będzie problemu. Gorzej z podciąganiem. Ale na dniach planuję kupić drążek. Moja ilość podciągnieć to 3-4. Mam 190 cm wzrostu i 87 kg wagi. Czy mój wzrost nie będzie przeszkodą?
Co do matur, to mam zamiar zdać podstawową matmę (40% na próbnej, na głównej chcę przzekorczyć 50%), rozszerzony angielski (83% z próbnej) i historię + wos dodatkowo. Czy mając takie przybliżone wyniki miałbym szansę przejść wstępną rekrutację?
Wiem, że było już kilka tematów odnośnie tej szkoły, ale każdy ma inne problemy, więc postanowiłem, że najlepiej będzie, jak przedstawię swoją sytuację.
Jeśli macie jakieś porady co robić/jak robić to proszę o wskazówki.
Dodam, że trenuję dwa razy dziennie. Pierwszy trening to trening piłkarski, a drugi siłowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
poszukaj w temacie SFD i jest wiele.. wyszukiwarka nie gryzie

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przy obecnym przeliczniku maturalnym zdawanie matury z matematyki na poziomie podstawowym, to jak strzał w stopę. Każdy, ktoś choćby na 31% zda rozszerzenie bije Cię na głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 601
sprinterek, ale dla każdej osoby jest inny przypadek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na 3000m bieżnia

Następny temat

Trening na wyskok a suplementy??

WHEY premium