SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC-80 Ostrowii - czy oryginalne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Witam wszystkich i mam pytanko... Jako suplement mojej diety kupilem ostatnio na allegro WPC Ostrowii w opakowaniu 300g. Zdziwily mnie 2 rzeczy. Pierwsza: na opakowaniu jest jedynie naklejona etykieta z opisem WPC-80 (wyglada jak ta oryginalna) jednak po odklejeniu jej pod spodem widac na opakowaniu opis jakiegos serka ostrowii... To normalna praktyka ze Ostrowia wykorzystuje inne opakowania swoich produktow i je jedynie "okleja" nowa etykieta WPC-80? Czy ktos jakies podroby robi? Druga sprawa: Czy w smaku to bialko jest zblizone nieco do smaku mleka w proszku czy trafilem na jakas podrobe? (nie jadlem wczesniej zadnego WPC wiec nie mam porownania...) Mam sie martwic czy wszystko jest ok? Bede wdzieczny za info. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
ja daje 2 slodziki to odpowiada mniej wiecje 2 lyzeczkom cukru dasz 2 nie ebdzie ani za slodkie ani za mdle ebdzie w sam raz w sumie ostatnio dalem 3 sam sobie sprobuj jak ci bedzie smakowalo

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
nie ma opakowań 300g

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
jak nie ma.. nie wiesz co piszesz sa wiaderka 300 gram torebki 800 wiaderko 1.8kg i worek 15 kg... hmm nie wydaje mi sie zeby to byla podruba jaki masz smak.. ostrowia ma bardzo sypka konsystencje taka jak puder.. napisz od kogo brales i jaki smak pozdro

Zmieniony przez - sPoNgero w dniu 2007-01-25 00:55:25

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z tego co pamietam sa opakowania po 300g

znajdz art. Knife'a o Ostrowii , wypowiadala sie w nim osoba z Ostrowii, wyslij jej maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
napewno sa opakowania po 300 gram nie wiem w czym problem niech napsize od kogo bral i tyle pozdro

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
na poczatku tak wlasnie ostrowia 300g byla sprzedawana. na opakowaniu serka byla naklejona etykieta zastepcza. bialko mialem prosto od ostrowii. jedz smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
sa opakowania po 300g
po odklejeniu jest opis serka
wiec wszystko jest ok

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Dzieki Panowie! Jest tak jak piszecie - konsystencja bardzo "pudrowa", pod spodem opakowanie z serka Ostrowii. Czytalem tez ze ciezko sie rozpuszcza - powstaja grudki i piana przy mieszaniu - to tez sie u mnie zgadza :) Zatem chyba nie musze sie obawiac. Powiedzcie mi jeszcze czy w smaku jest to bialko podobne nieco do mleka w proszku? Poprostu nigdy nie bralem zadnego bialka serwatkowego wiec nie wiem. Wydaje mi sie ze to normalne ale prosze o potwierdzenie :) (to czuc niezaleznie od smaku z opakowania)

Ps. Nie bede podawal od kogo kupilem na allegro bo nie chcialbym robic reklamy / antyreklamy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
tak naturalna ostrowia smakuje troche jak mleko w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
ja mam ostrowie bananowa i mi jedyne co to sie pieni pozatym w niczym to nie rpzeszkadza bo piana po 5 min schodzi prawie do 0 a co do grudek nie zauwarzylem ani jeden a pije codzinnie

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
Dzieki za odpowiedz :) Co do piany to mi tez to zupelnie nie przeszkadza ;) Grudki moze mam dlatego ze nie mam zadnego shakera ani miksera narazie i musze lyzka machac w szklance ;] Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon2 i tribusteron

Następny temat

Stacki kreatynowe

Wiecej