SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
ja jak zwiekszylem ciezar w ost serii w mc na 90x6 to mialem puls chyba 300 i bez spalacza.
jak zapodam scorcha to bede musial juz miec ciut wieksze ciezary i opanowane zeby jednak robic je na spokojnie bo widze, ze w moim przypadku mozna zejsc

ale z drugiej strony nasuwa sie mysl, ze skoro jak ja mam bez niczego takie wrazenia jak ty z tightem to najlepsza wskazowka, ze jeszcze nia czas na dodatki jak dla mnie

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
W mc widze cizar masz taki jak ja wczoraj tez konczylem na 8x90 mialo byc 10 razy ale juz sztanga mi z dloni wypadala. Jutro musze zwiekszyc ciezar w przysiadach jakis mocno cienki w tym jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
mocno cienki? ja nie robie przysiadow, a na suwnicy 130x6, to jest dopiero mocno cienko

w mc pewnie bym machnale te 8, ale chce bardzo spokojnie zwiekszac ciezar zeby nie przeholowac. wiem, ze malo, ale nie wszystko na raz.
swoja droga wczoraj pomyslalem, ze jak po 12yg redukcji machnalbym w mc 120x6 i na suwnicy dojechalbym do jakichs 160kg co jest realne to byloby juz ladnie.
jeszcze zeby 100kg pocisnac ale mysle, ze na plaskiej tez w koncu sie rozkrece-90x6 byloby najs, ale nawet 80 bedzie juz przyzwoicie. postawie na to, a barki bede robil powoli tak zeby rosly, a nie zeby bic rekordy o, i tak zrobie

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
WPC niedlugo moda dostaniesz w dziale 'odchudzanie' w kazdej wypowiedzi widze sie udzielasz
Przygotowales juz menu na ladowanie, masz ulozone co bedziesz jadl czy naw******..sz sie syfu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiadów na suwnicy nie warto robić, łatwo o kontuzję, nienaturalny ruch.


"Przygotowales juz menu na ladowanie, masz ulozone co bedziesz jadl czy naw******..sz sie syfu ? "

Wiadomo że opcja nr. 2 jest smaczniejsza WPC :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
silce: chce moda, ale jak beda placic tygodniowki w wodce i dziwkach
nawpyerdalam sie jak gupi. mam w planie mac royal, wiesmac, ze 4 tortille macowe, bez frytek oczywiscie bo tluste haha i moze pizze wciagne moja ulubiona 42cm, i jakies spaghetti wieczorem zeby ladnie bylo

sevrond: to nie przysiady na hack maszynie czy cos tylko wypychanie nogami w gore, nakladasz krazki i jedziesz. przysiadow nie moge zadnych


a pisze tyle w odchudzaniu z nudow bo siedze w domu jak gupi. mieli mi auto oddac dzis, dadza jutro wieczorem, a mieszkam z lekka na zadupiu i nie ma jak sie stad wydostac do centrum bez auta

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-01-14 21:12:08

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
to teraz pytanie z innej beczki
na jakim osiedlu mieszkasz? :D

wiesz, nie wiem czemu nie możesz robić przysiadów, bo nie czytalem calego dziennika
mnie bolą kolana, od gry w kosza, trochę stawy siadają.
ale moim zdaniem lepiej robić przysiady niż wypychanie. w moim przypadku. gdyż na suwnicy zakładam dużo większy ciężar, co odbija się na stawach. a w przysiadach mniejszy cięzar- mniejszy ból.
zreszta przysiady są za***iste, także zacisnij zęby i gogogo!
chcesz być animalem - nie ma , że boli ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28928 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900879
wpc jak bedziesz robil takie 'ladowania' to przygotuj sie na powtorke ostatniego epizodu z odchudzaniem czyli stanie w miejscu

ustal sobie 1 dzien w miesiacu oszukany i wszystko albo 1 posilek na 2 tyg.inaczej zapomnij o redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28928 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900879
Tomsonpl to najpierw poczytaj a pozniej pisz

sory za porownanie ale kalece bez nogi tez byc kazal przysiady robic bo ma byc animalem?

ile mozna o tym pisac.wpc ma problem ze zdrowiem i przysiady jak i wiele innych cwiczen odpadaja. to nie lenistwo jak wielu sadzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tomsonpl: nowe miasto.
nie moge robic przysiadow i koniec. animalem? a co to znaczy?
chce byc przerazajacym i odsraszajacym swym potwornym wygladem chuyem co wciaga nosem leszczykow wiecznie robiacych mase z waga ciagle <70, ale najpierw mala redukcja gdzies do 90

mumin: a jak zjem 2 tortille i reszta juz grzecznie? tortilla to placek z odrobina kurczaka i warzyw, chyba mozna, nie? mowia dzis caly dzien, ze jak sie ma chcec to jesc i koniec
to ja zobacze, albo beda lodowania co 2tyg i na nich 2tortille/pizza albo takie cos jak opisalem co miesiac
co ty znaczy byc animalem?wytlumaczy kalece?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium