SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPADKA DOPINGOWA ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Czy to prawda, że Polka wpadła na dopingu podczas Mś w wyciskaniu?Jeśli tak to bardzo proszę "autorytet" trenerski - Arkadiusza Znojka,trenera kadry kobiet, o obszerny i fachowy komentarz w tej kwestii. A może znowu wyręczy go lifcik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Jeszcze nie siedzisz!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Odpowiedz pajacu na zadane pytanie, nie zmieniaj tematu.A może to ty biedaczku, podobnie jak Ziębie dałeś z PZKiTS "niedobre" odżywki.
Absolutnie nie winię i nie potępiam zawodniczki .Pełną odpowiedzialność za wpadkę dopingową ponoszą pseudotrenerzy kadry.I dwóch takich gamoni śmie oskarżać kogokolwiek o podawanie zawodnikom dopingu.Ucierpi na tym oczywiście zawodniczka, która będzie na dwa lata zawieszona, odbiorą jej nagrodę, cofną stypendium, straci kilka lub kilkanaście tysiecy złotych,a odpowiedzialny gamoń pewnie już dostał z Konfederacji Sportu nagrodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
A ja myślałem biedaczku że już siedzisz!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak miło poczytać kulturalnej rozmowy dwóch byłych kolegów (dobrych znajomych) z PZKiTS

Przepraszam - czy jest jakiś mod na sali??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
Panowie sport jest sportem i powinien zostac honorowy kazdy z was ma zasluzone osiagniecia w prowadzeniu "swoich" zawodnikow, obaj osiagneliscie juz wiele czy wasze zwady na tym forum cos wyjasnia miedzy wami? czy tylko znowu czolowy szkoleniowiec PZKFiTS pokaze swoja waleczna dusze, a drugi czolowy szkoleniowiec strongman mu nie odpusci?

mrlift - po co zaczynasz ( nie wiem co zaszlo miedzy wami ), ale dla mnie jestes wielki;

kawka - nie umiesz odpuscic przynajmniej na forum? Ciebie rowniez bardzo cenie

wiec moze nie tylko ja tak o was mysle, a wy tu pokazujecie co jestescie warci, chyba nie ma sensu nieprawdaz???

padlo ptanie o wpadke, moze parker wyjasni czy taka byla czy jej nie bylo i jak do tego doszlo, a oskarzanie o podawanie "odzywek" na forum NAPRWDE NIE MA SENSU, zalatwcie to raz i porzadnie miedzy soba a nie na oczach innych ludzi.

nie mam zamiaru tu nikogo pouczac bo to nie moja rola, ja tylko widze tutaj bezsensowna gadke i wyciagam z niej wnioski tak jak wielu innych ludzi zapewne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wyciskanie cyklami w roznych uchwytach daje efekty?

Następny temat

www.irekkuras.com

WHEY premium