logo
zamknij zamknij

WODA + CYTRYNA = OCZYSZCZENIE ??

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52817

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
wyczytałem, że picie na czczo i przed snem szklanki wody z cytryną (około pół cytryny + woda) przynosi korzyści w postaci oczyszczania organizmu z toksyn i poprawę cery..

dzięki oczyszczeniu (przeczyszczeniu?? bo o tym działaniu też było układu pokarmowego zaczyna on lepiej przyswajać te wszystkie mikro i makroskładniki które spożywamy..

1. czy to faktycznie tak działa?
2. pić takiego drina codziennie? czy np tydzień pić/tydzień nie pić, albo jakieś inne przerwy robić?

może ktoś poleci jakieś inne w mirę naturalne sposoby oczyszczania..
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Sir_Lukasz
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48066
w miarę naturalne ... hmmm .. pij wodę ... 3-5 l dziennie i więcej co do środków to jest tego trochę ... a w jakimś szczególnym celu to oczyszczanie czy poprostu prazepaliłeś się marią
napisał(a)
kolos88
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2643 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24308
mleko+oliwa+jabłko=oczyszczenie

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
czuję, że coś mi w brzuchu zalega.. chciałbym usprawnić pracę przewodu pokarmowego - perystaltykę :)
jeśli to oczyszczenie ułatwi/zwiększy wchłanianie składników odżywczych to przecież też na plus wyjdzie!!

nie chcę stosować żadnych ŚRODKÓW (leków)..
ewentualnie:
- herbaty - te "specjalne z gazetek dla pań" nigdy mi nie pomagały, nawet pu-erh jakoś nie robi na mnie wrażenia, a może poprostu tego nie zauważam, jednak tę piję już dłuuuuugo (może poprostu usprawnia trawienie)
- zioła -??? - senes!! to ostateczność :) nigdy nie próbowałem, ale słyszałem o PIORUNUJĄCYCH efektach :)
- joga!! kiedyś kilkanaście minut dziennie jogi dobrze na mnie działało - wrócę do tego - człowiek się schyla, zgina i tam wszystko w brzuchu się ugniata/rusza i masuje - efekt pozytywny) -ale to temat do innego działu..

więc?

1.dużo wody - OK
2.a jak z tą cytryną? czytałem o tym na innych forach (wystarczy w google'ach wpisać "woda z cytryną" itp)
..bo to sfd mą wyrocznią ;)

kolos88:
nie chodzi mi o radykalne działanie!! raczej ocoś długofalowego..
sok z cytryny ponoć rozpuszcza jakieś tam świństwa w jelitach..
takich wzorów jak Twój to jest multum :)

Zmieniony przez - panteon w dniu 2008-04-17 11:59:46
napisał(a)
stachers
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3691
zaszkodzić na pewno Ci nie zaszkodzi. Warnto na pewno ze względu na duża zawartość wutaminy C. A jak wiadomo witaminki lepiej dostarczać z pożywiania niż z tabsów

pzdr.
napisał(a)
Sir_Lukasz
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48066
herbata praktycznie każdego rodzaju ma pewne właściwości oczyszczające, więc warto je pić

i zainteresuj się herbatą Yarba Mate ... bardzo fajne ziółko
napisał(a)
TyToNieJA
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6529 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39912
tvn style mowilo o wodzie i cytrynie ...
mama mi powiedziala xD

Początkujący Kucharz :)

napisał(a)
Anonim
Ekspert
mógłbys cos wiecej napisać o tej herbacie??

http://www.guarani.pl/kategoria,8,yerba_mate.html

mnóstwo wariantów..

a na tvn style to co mówili dokładnie?? to jest istotne..
napisał(a)
góra-forte
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 5820 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42644
Herbaty ziolowe beda ok Roznego rodzaju, zilone, melisa, rumianek itp

GÓRA---->I am What I am

napisał(a)
Matteo88
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7647
Poczytaj o herbacie z bratka bo chyba o cos takiego Ci chodzi.
1
napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Yaguarundi
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 834
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kebab poraz kolejny

Następny temat

Z punktu widzenia redukcji: HIT czy HST

Pieczony łosoś z ziemniakami i szpinakiem

Czy kobiety powinny wykonywać wyciskanie sztangi leżąc?

Plank - jak prawidłowo wykonywać?

Beta-alanina - dlaczego swędzi?

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?