SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKI TEST / RYWALIZACJA 10 osób - ''Pasibrzuchy'' - podsumownie str.126!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 200967

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
A ja będę drugi.

Chłopaki świetnie się spisaliście, elegancko wszystko pociągnęliśmy, mam nadzieję, że każdy jest zadowolony i za jakiś czas zrobimy razem kolejny test, ale tym razem masowy, bo takie szczypiory będziemy.

Czekam teraz na ankietę, bo ja swojego zwycięzcę już mam.

A najlepszy to w ogóle jest Solaros - na redukcji przytył skubaniec! Żartuję oczywiście, wiadomo czemu taki wyszedł rekomp.

To teraz napiszcie, co dzisiaj zjecie. Bo ja już jestem po kanapkach z kiełbasą, serem i majonezem. Już zapijam Pepsi Twist, potem pizza... A dalej to nie wiem.

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2010-03-01 13:20:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
graty dla wszystkich

jakub, konkretna łapa, żyła mi sie podoba

remik - teraz sam wiesz jak dużo miałes fatu a ile mięcha, ino masować delikatnie, bo teraz jesteś chudzielec

martain - bardzo dobrze jak na tyle przerwy w redukcji, brzuch schodzi w szybkim tempie

solar - mogłoby być lepiej, musisz przycisnąc jeszcze a bedzie git



Zmieniony przez - nka w dniu 2010-03-01 13:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
Gratulacje dla wszystkich Panów Efekty wiadomo u jednych lepsze u innych gorsze, ale napewno jest to jeden z podrecznikowych testow, ktory kazdy, chetny na redukcje, powinien przegladac. 10 ludzi, 10 roznych sylwetek, 10 roznych planow, supli itp.

Takze naparwde mozna dzieki temu testowi wybrac odpowiednia droge dla siebie :)

Gratulacje jeszcze raz i cisnijcie dalej

P.S a faworyta mam, iwec czekam na ankiete gheheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
za dopiero zaczynam redukcjezz na 100%

3 tygodnie spisane na straty - ukladanie odpowiedniegi bilansu
zacelo leciec od 4tygodnia dopiero


teraz przedemna kolejne 3 tygodnie - wtedy powinno byc conajwyzej 85cm w pasie - to jest moj cel......

jakub.ch ja dzis wchodze na kreatynke
obcinam kolejne kalorie i krece jeszce wiecej cardio






...........


acha Ankieta dodana! jakby ktos nie zauwazyl

wiec glosowac na faworyta



Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-01 13:57:31

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Yeti i Slayerek najwięcej zrzucili. Brawo! Martainn najsłabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
U kazdego widać progres

Chociaż po niektórych spodziewałem się więcej, ale progres jest najważniejszy, nikt się nie cofnął, może gdyby mniej cheatow było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
hehehe Solaros to teraz trzeba podobny temat zalozyc ale testu na mase kurde 10 osob jakby bylo w rywalizacji to tez by miazga byla ja od razu sie pisze na takie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Cuż. W moim przypadku mogło być lepiej. Ale tak na serio dopiero teraz wchodzi redukcja. Niestety trenowałem zaledwie połowę testu i połowę testu była dieta. Teraz przedłużamy z kilkoma chłopakami:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Za świetne prowadzenie testu i efekty, bo z zatłuszczonej kluski zrobił się ładny kawał byka - Slayerek, mój głos wędruje do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Storm ;/ problem

Następny temat

Poczatek treningow przygotowawczych,Co brac?

Wiecej