SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKIE BICHO w niedługim czasie-warto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Menthos i inni napisze w tym poście wszelkie wskazówki jakie tylko udzielił mi kolega w dobrej wieże bo wie jakie w tym błędy najczęściej popełniamy, nie piszę żeby kogoś pouczać ale mówisz że to cud osiagnąć 45 ( ja mam aktualnie 41 na sucho i wcale nie wydaje mi się za jakieś wielkie osiągnięcie a zrobiłem to z 31 swoją ciężką pracą i nie na siłowni gdzie wszystko jest podręką tylko w domu. Co do klatki jeżeli by ktoś miał 50 w łapie a 90 w klatce to musiał by być z***... genetycznie każdy ma predyspozyjnę do czegoś innego.A jakbyś czytał poprzedni post to gość pchnie 150 w góre to już mi sie wydaje dobry wynik. Mi klatę szybko zbytnio nie trzeba ćwiczyć bo choć ćwiczę ja sporadycznie nie mam się czego wstydzic i zawsze lepiej mi przychodziły przyrosty masy i siły niż kolegą po kreatynie.

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
hehehe , jak baba (przysłowiowa ) , napiszesz w końcu to czy nie ?



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
stopniuje napiecie, jak Hitchcock


=========================
To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id.
Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ...

UWAGA !!! Bo ida jak wiesc niesie mlodziency z paskami na dresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gość wyżej ma taki beznadziejny nick że aż szkoda pisać żeby on to czytał.
A wiec dosyć ściemiania nie pisałem tego wcześniej bo nie miałem za wiele czasu i mam sporo zajęć niż tylko siedzenie przed komputerem. Z góry przepraszam za błędy ale zawsze wolałem rzucać kamieniami w szkołę niż się uczyć. A więc parę słów odemnie odnośnie wielkiego bicha he he he.
Moim skromnym zdaniem żeby zacząć coś z sobą robić musi być jakiś bodziec np: kolega lepiej wyglądający, dobry wpier do kogoś czy zaimponowanie dziewczynie, itp.Mało ludzi trenuje dla samego siebie i z tym pewnie dużo osób się zgodzi.Ja do 20 lat byłem strasznie chudy i nawet przezwisko miałem od tego że bylem marnym chłopcem. dziś mogę coś trochę już z kimś polawirować o treningach bo zanim zaczniesz ćwiczyć to najlepiej pogadać z chłopakami którzy już coś na ten temat wiedza i poczytać jakieś gazety.
Odnośnie bicepsa trzeba sobie zdać sprawę z jakiego pułapu startujemy czy zaczynamy z bicepsem który ma 36, 31 czy 26 lub mniej - im mniej początkowo tym napewno gorsze będą przyrosty masowe danego mięśnia w porównanie z tymi co mają w ręce 35 a nigdy jej nie ćwiczyli. Ale sie nie stresujmy druga ważna sprawa wydaje mi sie to co aktualnie robimy czy chodzimy do szkoły czy pracujemy na budowie. Jeżeli to pierwsze to napewno mamy sporo czasu na odpoczynek i wzięcie się do cięzkiej pracy na siłowni, bo jeżeli pracujemy fizycznie to wcale nie jest to takie zachęcające wrócić do domu i iść na siłownie no ale tak to w życiu jest.Motywacja i upór to chyba to co jest najważniejsze w ćwiczeniach (w małym stopniu dieta czy dobry trening - to mozna później )Motywacja to to że widać po sobie postępy w sile i na wadzę czy przed lustrem a upór uważam za najwazniejszy. Nie ważnę że będziesz miał dobry trening i dietę z odżywkami jak po roku czy dwóch nie będzie ci się chcało nawet pompki zrobić - to wtedy na nic.Proponuje od tego żeby najpierw zmieżyc sobie bicho przed siłownia i jak napompujemy po siłowni - ( to dla początkujących) zapisać sobie wynik i po roku czasu sprawdzić na ile upór i trening doprowadziło do rozrostu mięśnia.Trening Mawashi na biceps uważam za dobry i dla początkujących bym go polecał. Biceps i triceps i przedramię ćwicze zawsze w jednym dniu. Zaczynam od bicepsów później tricepsy a nakońcu podpompowuje przedramię bo i tak wiadomo że ono pracuje w obydwu ćwiczeniach. Nie skupiam sie na ciężaże tylko na określonym przez siebie liczbie powtórzeń w danej serii . Zawsze kończę powtórzenie z zacisniętymi zębami a nawet z podrzutem w ostatnich 2 powtórzeniach jeżeli nie mamy kogoś do pomocy. Ja skupiam sie bardziej na ruchach negatywnych i w tym tkwi szczegół -wyrabia to technikę poprawność ćwiczenia i nienaganną sylwetkę. Sorry muszę kończyć cd nastąpi napiszcie mi co do tej pory sądzicie o mojej wypowiedzi?? Ruchy nagatywne wyjaśnie w następnej odpowiedzi -pozdrawiam

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Bardzo zgrabna i nie mam wrażenia ze nie chodziłes do szkoły - motywacja motywacją - jest ona twoją osobistą sprawą i w to nie będziemy ingerować - bardziej interesuje nas plan który mógłbyś wreszcie rozpisać

Jak długo trenujesz biceps i triceps na jednej sesji?

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Lepiej zajżyj do "odżywiania"po tą mało ważną wg. ciebie diete , motywacją sie nie najesz



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Zgrabnie powiedziane Brutus

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus w odżywianiu to chyba wydaje mi sie że miałem lepsze efekty niż ty bo ja zaczynałem od bardzo niska. A ty widze że jak jestes już ekspertem w dziale obrosłeś w piórka ale ja radziłbym bez obrazy zacząć częściej chodzić na siłkę niż siedzieć na internecie - bo najwyżej rzeźbę palców sobie zrobisz.pozdrawiam

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
no widzisz Brutus jestes za mały aby udzielac rad ;)

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
nie musisz sie bronić przed każdym , nie każdy Cię atakuje kto się do Ciebie zwraca))



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

53 SPOSOBY NA POPRAWIENIE SYLWETKI

Następny temat

dobry trening na mase ?

WHEY premium