SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA PROŚBA - PIŁKA NOŻNA i miesiąc na trening

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Sporty Zespołowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Mam wielką prośbe . Prosze o odpowiedzi osób które naprawdę są zainteresowane pomocą

Mianowicie , mam 16 lat i uwielbiam grać w piłkę nożną . NIestety cały ten sezon nie grałem i nie trenowałem .
Bardzo chciałbym jednak wrócić do formy .
2 lata temu w trampkarzach starszych bylem kapitanem , strzelałem dużo bramek . Gram zawsze na pozycji środkowego pomocnika .
Bardzo chce wrócić do klubu i napewno bym grał w pierwszej 11 i moze nawet byl kapitanem , lecz najpierw trzeba wrocic do formy.
Zdaje sobie sprawe ze trzeba dawac z siebie 10000000 % na treningach i forma przyjdzie ( zreszta tak wlasnie kiedys robilem i mialem wysmienita forme ) . Nasza liga rusza zazwyczaj 15 sierpnia. Mam wiec miesiac na przygotowanie sie do sezonu . To troche malo a za 2 tygodnie zaczynamy ostre przygotowania do sezonu. Prosze was abyście pomogli mi ulozyc dobry osobisty plan treningowy , który pomógł by mi sie jeszcze lepiej przygotowac do sezonu . Obiecuje ze bede dawal z siebie 10000 % ! Prosze jednak o to abym mogl dobrze przygotowac sie do sezonu z druzyna oraz abym troche pocwiczczyl osobiscie.
Naprawde mi zalezy wiec prosze o przygotowanie planu treningowego ( chocby takiego ktory pomoze mi sie troche rozruszac ) . Z
Zauwazylem ze najwieksze problemy mam z szybkoscia ( sprinty ) na 30- 40 metrow [ a w tym bylem kiedys najlepszy , bo wygrywalem wszystkie konkursy w sprintach ] . Moja wytrzymalosc jest w porządku ale jeszcze chce poprawic strzaly z dystansu ( w tym akurat nigdy nie bylem mega dobry ) oraz jesli zdaze skocznosc i sile ( chodzi po prostu o to abym zaczal jakos trenowac bo wiem ze w miesiac nic specjalnie nie porpawie )

Mam 185 cm wzrostu , waze 68 kg , mam 16 lat , gram na pozycji Ś.pomocnika,

Bardzo prosze o szybką pomoc i z góry dziekuje , naprawde pomoga mi wasze rady !!!

Arsenal ? OCZYWIŚCIE . !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
musisz najpierw zaczac biegac i duzo bawic sie pilka i pracowac nad dynamika wyskakiwac z kumplami pograc na beton albo orlika i oczywiscie dolaczyc do przygotowan w klubie

MKS Kluczbork

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
dzieki wielkie a polecasz jakies cwiczenia na dynamike [ jakies konkretne ktore moglbym sam cwiczyc ] . I co moge robic zeby lepiej panowac nad pilka [ cwiczenia ] ;)

Arsenal ? OCZYWIŚCIE . !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

13 lat plan tygodnia

Następny temat

kto mieszka w szklarskiej porebie

WHEY premium