SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

WAZNE PYTANIE PROSZE O POMOC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 435

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Witam!!

Mam 19 lat. 175 cm wzrostu i troche za duzo kg (blisko 90):/.
Chciałem zapytać czy jest szansa na dobrą redukcję, bez specjalnej diety?? Nie chodzi o to ze nie chce mi sie jej ukladac, nie mam kasy czy cos takiego, chodzi o to ze nie mam jak jej przestrzegac. Niestety chodze caly czas do szkoly, a w szkole nie ma mozliwosci trzymac sie planu zywieniowego. Powtorze wiec pytanie: czy jest szansa na skuteczna redukcje bez specjalnej diety???

Prosze o szybka odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 727
ludzie chodzą na 3 zmiany i mogą trzymać dietke, a ty masz tylko szkole, zreszta jak ja i wielu innych. po prostu nie chce ci sie i tyle
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8809
a w szkole nie ma mozliwosci trzymac sie planu zywieniowego

Bo niby? Ja jakoś (jak chodziłem) i kupa innych ludzi też się trzyma a ty jakimś cudem nie możesz?

Kasy nie masz? Na czipsy i piwo pewnie masz, na pizze też. Tylko szkoda że nie na dietę. http://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html

Zmieniony przez - squixy w dniu 2010-05-23 21:30:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Oceny

Następny temat

Grupa krwi

11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Dieta a KFC? Dieta a KFC? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki