SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Włosy w nosie co poradzić ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45702

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7032
Mianowicie mam taki problem włosy w nosie jak se z nimi poradzić keidyś widziałem takie specjalne maszynki ale już tego tam nie ma gdzie to widziałem i nie wiem jak je usunąc znaczy te które widać mi bo te głęboko oczywiście zostawić heh nie wiecie gdzie moge sie zaopatrzeć w takie coś bo wyrywanie to jest masakra a nożyczki to jest nieabrdzo inpreza heh z góry dzięki za pomoc
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Ja proponuje jak Ferdek Kiepski, kombinerkami. A tak na powaznie to popróbuj nozyczkami,
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
peseta lapiesz i rwiesz lekko uciskajac skore przy rwanym wlosie

jak masz duzo to wspolczuje... ja mialem kolo 5 z czego tylko 1 mocno widoczny i sie ich pozbylem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 973
ja proponuje trymer

jan125

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3134
Co to jest ten trymer?
1

KOCHAM SPORT

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2674
Ja bym nie opcinał ponieważ cebulki stają sie mocniejsze i szybciej rosną. Więc najlepiej wyrywac na poczatek jest wiekszy ból ale puźniej spoko z czasem cebulki są słabsze i idze jak po masle.Pozdro.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 8445 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47533
możesz przycinac - od tego wloski wcale nie stają sie mocniejsze. Jesli nie masz takiej specjalnej maszynki do golenia wloskow w nosie (jak to brzmi ) to sprobuj takimi malymi nozyczkami do paznokci
1

... .. .

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 891
Taka maszynka do golenia wlosow w nosie byla kiedys do kupienia w ogloszeniach w prasie, sprzedaja tam rozne dziwne rzeczy:) O ile sie nie myle to bylo w To & Owo czy jakos tak. Uzywam tego i jest luz.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25960
trymer jest wlasnie do wycinania wlosow z nosa...powinienes to znalezc praktycznie z kazdym sklepie AGD, a w centrach handlowych to na 100% ...jesli mimo wszystko nie mozesz go dostac to j/w...proponuje male nozyczki i po klopocie...pozdro

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25960
p.s. jak ku.rwa mozna wyrywac wlosy z nosa??? jak dla mnie przegiecie
1

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 893
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból łokcia

Następny temat

Diclofenac

Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają  Morgan Mikenas-  fitnesska, która nie goli się od roku Morgan Mikenas- fitnesska, która nie goli się od roku Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać?