SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Własny trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
Witam, mam tutaj do przedstawienia własny trening, który chciałbym aby ktoś to ocenił. Nie chce robić żadnego fbw, ani split. Ułożyłem trening, który układa się mniej więcej 10 min albo i mniej. Chce dzięki temu treningowi zyskać na masie. Mam dostęp do siłki nawet 5 razy w tyg. ale trening jest ułożony gdybym chodził 3 razy w tyg. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to mógłby mi ułożyć taki trening mniej więcej 5x w tyg. Proszę o ewentualne propozycje do zmian w tym treningu ;)
Łapy - biceps, triceps, przedramie o to mi chodzi :)

pon. - łapy + klata + nogi
wt.- regeneracja lub pompki w domu
śr. - barki + plecy (łapy)
czw. - regeneracja lub pompki w domu
pt.- łapy + klata + brzuch
sb. - regeneracja
nd. - regeneracja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
właśnie dlatego powinieneś robić jakieś splity albo fbw. Bo to co napisałeś to jest jakies widzimisię, które nic korzystnego nie przyniesie. Dziękuje za uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
no właśnie, ty uważasz że to jakieś widzimisię, bo nie odniosłeś sukcesu takim treningiem to skąd możesz wiedzieć ? Ja mam na przykład brata który zrobił bardzo dobrą sylwetkę tylko pompkami i podciąganiem na trzepaku i zajęło to jakieś 3-4 lata

Zmieniony przez - Lewyqqq w dniu 2014-03-25 18:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pompki i podciąganie na trzepaku to nie jest robienie łap klatki i nóg na 1 sesji treningowej. Jest różnica między kalisteniką, a widzimisię. Nie masz żadnej wiedzy o treningu, ani doświadczenia i próbujesz mi wmówić, że twoje teorie, które sobie stworzyłeś "bo tak" (czyli widzimisię) są dobre. A ja ci mówię, że cały ten plan jest do wyrzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
czyli w takim razie mam robić fbw lub split miszczu tak? a co ty robiłeś na początku budowania swojej sylwetki? (takie pytanie z innej beczki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
2 msc fbw, potem zbyt pochopnie wszedłem na splita, który nic mi nie dał. Teraz robię push/pull 2x w tygodniu i uwielbiam ten system, a od maja mam zamiar zrobić powrót do fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
a mógłbyś mi wyjaśnić co to jest ten push/pull lub dać link do wyjaśnienia tego? ale dobra i tak chyba będę robił dalej fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
podział partii ze względu na rodzaj ruchu wykonywany w ćwiczeniach:
push: klatka, przód barków, czworogłowe, truceps (wypychanie ciężaru)
pull: plecy, bok barków, dwugłowe uda, biceps (przyciąganie ciężaru)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
Dobra dzięki za wszystko ;> A walne ci soga ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy, kreatyna?

Następny temat

trening na mase do sprawdzenia !!

WHEY premium