logo
zamknij zamknij

Węglowodany po treningu?

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

0 5 0
napisał(a)
krzysztofwisniewski
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 113 dni Przeczytanych tematów 308
Mam pytanie czy w moim przypadku należy spożywać wegle bezposrednio po treningu ?
Bazuje w ciągu dnia na dwoch posilkach tluszczowo-bialkowych, ktore lacznie maja ok 2600 kalorii. Miedzy nimi jem deser ok 1000 kalori i jakis owoc. Głównym źródłem energii jest u mnie tluszcz zwierzecy. I czy w takim odzywianiu wskazane jest spożycie wegli po treningu ?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1862 Napisanych postów 59269 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 494251
Witam
Wstaw dietę do wg wskazówek bo troche nie kumam :
http://www.sfd.pl/-t922822.html 
Pozdrawiam
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 975 Napisanych postów 22775 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 202555
Sprecyzuj pytanie.
Przede wszystkim wstaw swój obecny model żywienia i szerszy pakiet danych na swój temat.
2

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)
http://www.sfd.pl/[BLOG]_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html 

napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1217 Napisanych postów 27096 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 143653
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3904 Napisanych postów 89544 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 452403
zalezy co to za dieta i jaki ma cel, czy to low carb jakaś ketoza, deser deserowi nie równy 1000 kcal sporo
2

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
krzysztofwisniewski
Początkujący
Wiek 34 lata.
Dieta ketogenna.
Cel przyrost masy beztluszczowej
Pierwszy posiłek spozywam ok godziny 6. Jem szakszulke lub mieso mielone z odrobina warzyw. Pozniej deser:serek mascarpone z łyżką masla orzechowego i dwa zoltka. Pozniej jakis owoc. Trening mam 16-18 lub 18-20. Pozniek kolacja. Tez mieso wieprzowe. Od czasu do czasu zjam jakas piers.
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3904 Napisanych postów 89544 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 452403
zalezy ile obecnie masz węgli, policz sobie, ketoza jest ponizej 10% zapotrzebowania na węgle, zobacz czy się wyrobisz w tym.
4

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
krzysztofwisniewski
Początkujący
Dieta ketogenna a sama ketoza to roznica. Nie jestem obecnie w ketozie. Nie mam warunkow. Wegli w ciagu dnia spozywam 50-70 g. Moja waga 95 kg
napisał(a)
WnMPapa
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 878 Wiek 19 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 20923
Sam sobie ogarniałeś dietkę, czy może pod opieką kogoś ogarniętego w temacie?
4

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
krzysztofwisniewski
Początkujący
Mialem to szczęście i miałem dość dobrze ogarnieta osobe w temacie. Także luz. Nawet pomagala w przygotowywaniu posiłków. Problem był tylko z odpowiednim doborem wegli. Na początku miałem do 20 g i było za malo. Po poprawce same plusy.
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 1505 Napisanych postów 47112 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 330422
Wklej rozpiskę diety i ankietę według schematu w regulaminie:

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów

Następny temat

Odchudzanie - Redukcja a dania przyrządzane samodzielnie

Bezglutenowy makaron z owocami i odżywką białkową

Norbert Tymczak chce przenieść siłownię!

Kofeina a metabolizm glukozy i stan zapalny

Najgorsze ćwiczenia siłowe dla kobiet

Pchanie obciążenia

Pieczony łosoś z ziemniakami i szpinakiem

Czy kobiety powinny wykonywać wyciskanie sztangi leżąc?

Plank - jak prawidłowo wykonywać?