SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Czyli znowy sie nawpyerdalasz jak swiniak %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
cvfdbkz
Czyli znowy sie nawpyerdalasz jak swiniak %)


Czekam na decyzję trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Z drugiej strony wesele brata ale raczej nikomu nie sprawisz przykrosci tym ze bd trzymał miske albo zjesz tylko talerz zupy i dwa ziemniaki. Ani on ani rodzina raczej nie bedzie patrzec na to co ty jesz tylko ile i CZY pijesz %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
cvfdbkz
Z drugiej strony wesele brata ale raczej nikomu nie sprawisz przykrosci tym ze bd trzymał miske albo zjesz tylko talerz zupy i dwa ziemniaki. Ani on ani rodzina raczej nie bedzie patrzec na to co ty jesz tylko ile i CZY pijesz %)



Wiesz co, na bank muszę się przygotować bo padną pytania typu:
1. Czemu nic nie jesz?
2. Jak zjesz trochę lub napijesz się to chyba nic się nie stanie?
3. Zjedz sobie kawałek torta, bo to z malinami dietetyczny
4. Musisz mi Wojtek rozpisać dietę bo nie mogę zabrać się za siebie (klasyk )
5. Od Babci: "dej spokój żebyś na weselu brata wydziwiał z dietami, i nic nie jadł i nie pił"

Itd. Mógłbym wymieniać i wymieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No a uwierz ze jak kazdemu bedziesz mowic ze nie mozesz bo masz diete, zawody, jestes kulturysta itp... to tak bedzie, bo nikt tego nie zrozumie. Nakladaj sobie normalnie tylko rozsadne ilosci i pij normalnie tylko mniej tak zeby nikt nie widzial ze odmawiasz i cos z toba jest nie tak a kazdy bedzie mial na ciebie wyyebane (bez obrazy :* )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Dobre treningi patrzac na rozpiski i widac ze przygotowania fajnie ida ale z tymi wznosami bocznymi to juz chyba lekka przesada?? czujesz w tej ostatniej serii w ogole bok ?? bo tam chyba najwiecej to pracowaly jedynie miesnie pomocnicze od nog do plecow, bo ja szczerze nie znam tego cwiczenia( to tak samo jakby przy uginaniu sztangi na biceps ciagle tylko zarzucac cialem i pomagac nogami ) ja rozumiem ze teraz luki zaczal namawiac ze ciezar bo tak najlepiej da sie pobudzic miesnie do wzrostu a jak on rosnie to trzeba tak robic... no ale bez skrajnosci, oczywiscie nie neguje ale przy barkach juz bym wolal robic na przyklad czesciowe unoszenie ( partial side raises - rich piana chyba pokazywal na filmiku, unoszenie do 1/2-3/4 ruchu ) i wtedy nawalic wiecej na 2,3s a nie takie rzucanie, przy plecach jescze ok bo tam nawet mozna ostatnie zarzucic w ost serii byle ten srodek lopatek spiac mocno i one poczuja, ale barki? gdzie tam wiekszosc to wlokna czerwone ktore reaguja na technike i wieksza liczbe powtorzen oraz adekwatny ciezar ( oczywiscie kazdy ma to inaczej ale jest bardzo duza przewaga czerwonych ) tak samo tyl ja zawsze robie 4,5s po 20 pow i jesli mam sile to zwiekszam ciezar ale nigdy kosztem techniki w takim cwiczeniu i jakos nigdy mi nie odstawal w stosunku do calosci barkow, a przy plecach gdy robimy wlasnie takie wymuszone i duzym ciezarem wiosla itp juz i tak swoje dostaje, pozdrawiam i sledze nadal ;)


Zmieniony przez - Amos w dniu 2017-08-04 01:03:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Na wznosy boczne robie zawszę w sumie 6/7 serii z czego 4-5 jest technicznie a 2-3 siłowe, tam już pozwalam nagiąć sobie technikę Przypominam że ja wypisuje tylko serie robocze...
Pozatym do tej pory machałem czuciowo mniejszymi cieżarami i co ?
Efekty są jakie są, więc czas coś zmienić i zrobić cos innego bo 90% siłowni ćwiczy tak samo i wygląda tak samo.
Będziesz robił to co wszyscy to będziesz wyglądał jak wszyscy. Czas odbiec trochę od standardów i zrobić coś innego niż znane 12/10/8 powt i tak w kółko
Bo kto osiągnie lepsze efekty? Ten co macha dokładnie 8-kami czy ten co zarzuca 40-stki ? No właśnie
Pozdro


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-08-04 07:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Dobry efekt to robi, robiłem podobnie na barki. Wyciskanie i wznosy potem 4seryjki 18-22kg wiadomo część powtórzen szarpana, ale mięsień czuć zupełnie inaczej potem. Czuć że jest doj**any a nie tylko spompowany. Potem 2-3 cwiczonka ładnie technicznie i efekt piękny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Wiem Przemo
Przyznaje się że sam popadłem jakiś czas temu w ćwiczenia Jurka, teorie Micha, trendy itp.
Ale teraz koniec... słucham tylko kilku osób i tyle, zdanie innych i poglądy wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam Ale oczywiście chętnie wysłucham co kto ma do powiedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium