SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144755

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Jeżeli chodzi Ci o siłę i pompę to trafiłeś super w odżywkę, ja teraz jem no-xplode i jest dużo słabszym produktem od no shotgun ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
No Shotgun z Horse Power... da ci kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 875
no to spróbujemy zamieszać hp i no szt... jesli chodzi o staki to dziekóweczka panowie

prawdziwe cudo bez cene za wszystki inne SUPLE zapłaczisz master cart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Witam wszystkich, moje spostrzeżenia co do Shotguna, jadłem różne wolumizery azotowe ale NO Shotgun w smaku to MASAKRA! za 1wszym razem z wodą, kolor brązowy zawiesina w postaci piany i kiepska rozpuszczalność :/ odruch wymiotny ale jakoś przeszło. 2gi raz sok z czarnej porzeczki jako tako lepiej niż z wodą, krew z nosa po minucie od wypicia juz 2gi raz to samo. Na treningu power jak nigdy trzepie masakrycznie za to wielki plus. Ludzie napiszcie wszystkie opcje jak to mieszać bo za każdym razem mam skurcze wymiotne :/ może jakoś na ciepło >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4702
zgadza sie kolego z woda pare razy mieszalem ale normalnie nie do przepicia, zazwyczaj z jakims sokiem mietowym/pomaranczowym sobie przygotowalem. Ale podobnie do ciebie pewnego razu poszedlem pozno pakowac i wziolem przed noshotegunem 30 minut cp i niestety tak mnie skrecilo ze wymiotovalem ;/ . Ale to przez ten shake z cp. normalnie jak przejdzie ci przez gardlo to krecisz cykl i jeszcze masz sile wiec srodek jak najbardziej na PLUS
PZDR zdr.

"Ćwicz ciężko, wygrywaj łatwo, by innym było trudniej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
sprobuj wsypac proch do geby i zapij woda ze 200-300ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ale wy ciency jesteście za przeproszeniem... jak coś złe to zęby zacisnąć i wypić... mnie osobiście smak nie interesuje i jakos shotguna spokojnie przełykałem,,, a Hp ma dużo gorszy smak

Zmieniony przez - Artek90 w dniu 2008-06-22 15:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
Panowie mam pytanie

czy ktoś z was ma porównanie shotguna do decka stacku?
który lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1301
Jeżeli chodzi Ci o siłę i pompę to trafiłeś super w odżywkę, ja teraz jem no-xplode i jest dużo słabszym produktem od no shotgun ;]

Czy ja dobrze widze?
Czy to jest prawda bo mialem zamiar kupic No-Xplode i myslalem,ze jest to najleprzy srodek w tej kategorji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
nie jest duzo slabszy... jak dla mnie No Xplode lepiej dziala...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium