SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volvo TS trenuje, może nie pożałuje %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Bcaa biorą udział w przemianach energetycznych, poprawiają wytrzymałość oraz wydajność treningową. W moim przypadku dużo lepsza regeneracja w połączeniu z glutaminą to po treningu jest lux. Zauważ, że ja kręce aero po siłowym bo mam tylko taką możliwość, więc niezbędnę są bcaa pomiędzy siłowym a aero, potem biorę glutaminę, która na marginesie mi się kończy i zapijam carbo, po prysznicu biore 30g WPC i za ok. 1h mam dopiero posiłek, bo dojeżdżam do siłowni. Poza tym te bcaa są ważne do 2013r. - nie stracą się . Chyba nie jecie wszystkich supli od razu co nie ?
Wszyscy polecją bcaa do wspomagania regeneracji, a ok. 2zł na trening to nie mega wydatek (dla mnie). Widzicie sami, że nie wywalam hajsu na zabawki tylko to co naprawdę się przydaje w BB.

Zbieram się do szkoły... Adios!

By the way, zareklamuję się :
https://www.sfd.pl/Sprzedam_iPhone_3g_8gb_Śląsk_full_zestaw_bdb!-t643706.html

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-09 07:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
BCAA jest - OK

Ale mimo wszystko lepiej odłożyć pieniądze na takie rzeczy na redukcję tak naprawdę wtedy potrzeba dużo pieniędzy i myślisz czego Ci braknie. Wiem, że teraz sytuacja może być dobra ale potem może się to zmienić i nie będziesz miał kasy na wszystko co chcesz.

I będziesz się martwił o KATABOLIZM .

No chyba, że już masz odłożone na tą redukcje wtedy się nie pie**ol .

No i w ogóle moim zdaniem te aeroby na masie po siłowym to porażka chyba, że trening trwa max 50-70m i kręcisz z 15m sam tak kiedyś robiłem i szło mimo wszystko pięknie.

Zmieniony przez - Valoria w dniu 2010-09-09 09:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
na redukcji bcaa wrecz niezbedne [i inne ilosci niz na masie]

tak jak kazde hooby kosztuje tak i to
do tego jest niewdzieczne bo jak przestaniesz cwiczyc, zaniedbasz diete lub wiele innych tym podobnych zeczy, to krotkim czasie cala praca pujdzie w las

jak sie niema pln, na masie mozna sie obyc bez bcaa, ale po silowym przed aero mysle ze bardzo przydatne

IMO aero na masie tak samo potrzebne jak na redukcji [tylko dlugosc i pory moga sie zmieniac] bo :
krarzenie ,metabolizm , apetyt , wiecej jjemy, miej smalcu lapiemy ......
3*30min to minimu zeby cos dalo, 15 min to na rozgrzewke mozna robic

ale to jest moje zdanie
kazdy moze miec inne
grunt aby na sobie sprawdzic a nie opowiadac tylko o suchej teori wyczytanej w necie lub zaslychnietaj od kogos

Pozdr.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja pory niewymienilem
imo po treningu 30 min zeby dalo jakis efekt, 15 min to na rozgrtzewke mozna
w dni bez 40 min, a jak ma sie tendencje do otluszczania mozna i do 60 min

ale co dobre dlamnie niemusi byc dobre dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
15 minut to faktycznie przebieżka, tak dla zdrowia bo efektu aerobów po takim krótkim czasie nie można się spodziewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Życzę powodzenia, będę trzymał kciuki.

Ale...

1. Rób na w-fie wszystko co Ci każą, sprawność ogólna, kondycja i wytrzymałość też są potrzebne w życiu. Być może będziesz w przyszłości kulturystą i to nawet zawodowym, ale te 4 h wfu tygodniowo zrobią Ci więcej dobrego niż złego.
2. Walisz takie ilości białka jak na SAA. Albo na nich jedziesz i stąd tyle białka, albo przeinwestowujesz w dietę. Aczkolwiek Ci zazdroszczę, bo u mnie na masie idzie tyle kasy na jedzenie że szok.
3. Utrzymaj poważne podejście do tematu i uzbrój się w cierpliwość. Bo jeśli będziesz miał zamiar rzucić to wszystko w cholerę za jakiś czas, to pomyśl, że ta cała kasa, ten cały czas - będą stracone.

Jeszcze raz powodzenia!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na cholerę Ci aero po treningu siłowym?



Oraz


Koniec tych dyskusji, to dziennik konkursowy
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sila / Moc

Następny temat

FBW siłowo-masowy no oceny

WHEY premium