logo
zamknij zamknij

Vlcd prosba o porady

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328

0 5 0
napisał(a)
idol1982
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8483
Witam jestem na vlcd prawie 9 miesiecy, wiem wiem glupota za dlugo ale na bledach czlowiek sie uczy obecnie bf miedzy 10-11 ladowanie mialem co tydzien po 1,5 dnia nie liczac kalorii wpadalo co chcialem, dodam ze ladowanie bylo od poczatku diety. A teraz pytanie zakonczyc vlcd wejsc na mase odrazu czy stopniowo po jakim czasie badania porobic( tarczyca,hormony jakies jeszcze?). Prosze o konkretne porady nie jakies moralne podteksty bo na to juz za pozno, z gory dzieki za porady
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
shori
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1537 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12461
człowieku po 9 miesiącach na VLCD jeszcze sie dziwie , że masz siłe normalnie funkcjonować O_o, ale wracając do tematu, ja na Twoim miejscu dodawałbym stopniowo powoli kcal, ok +/- 200 tygodniowo, aż dojdziesz do zerowego bilansu, a następnie na leciutki dodatni. Moim zdaniem bezsensownym byłby taki nagły przeskok na wysokie kcal, bo organizm doznałby szoku i jeszcze więcej namieszałoby Ci w hormonach.

Badania robiłbym regularnie co miesiąc , zaczynając od dziś, żeby mieć kontrolę nad tym czy wszystko zmierza w dobrym kierunku, bo na 100% tarczyca ledwo pracuje, test leży, a prolka i kortyzol wystrzelone w kosmos :)

Tak więc podsumowując
-kcal dodawaj powoli, co tydzień +/- 200
- leć do labu i ogarnij podstawowe badania: morfologia, mocz, hormony (testosteron wolny, całkowity, estradiol, prolaktyna, progesteron, kortyzol + pakiet tarczycowych)
- powtarzaj badania co miesiąc

Z własnego doświadczenia wiem, że VLCD (bez SAA) jest cholernie cieżkie i sieje duże spustoszenie w organizmie, chyba że miałeś podkład z SAA to co innego, lecz 9 miesięcy to nadal w cholere za dużo, nawet na SAA.
napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2082 Napisanych postów 12645 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 81418
Hej, wrzuć proszę ankietę z działu http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Dobrze, by było gdybyś wrzucił zdjęcia sylwetki obecnej.
I mniej więcej jak jadasz (zrzut i wytłumaczenie, jak go zrobić w linku wyżej razem z ankietą)
Podstawy badań na pewno warto zrobić. http://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html

Po takim czasie na pewno będzie nieciekawie szczególnie w hormonach. Ale dobrze, że się obudziłeś...prosiłeś, by nie komentować, tak też zrobię.
Jak Twoje samopoczucie ?

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-03-17 08:51:42
napisał(a)
idol1982
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8483
Ok zrobie ankiete i tez porobie badania choc czuje sie dobrze a fat jakby sie palil dalej choc wolno takze metabolizm nie jest taki tragiczny
napisał(a)
SLukaS
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5057
No a skąd ma czerpać energie, musi palić fat. Ja teraz jestem na vlcd ale plan na 8-9 tygodni wydaje mi się długi a 9 miesiecy to masakra. Na jakich kaloriach i makro jesteś obecnie?
napisał(a)
idol1982
Początkujący
Jezeli chodzi o sopoczucie to wporzadku najgorsze dni to wtorek sroda czwartek mam silne parcie na wegle najbardziej chleb z maslem potem samopoczucie wpozadku tymbardziej ze pod wieczor w sobote i niedziele jadlem co chcialem
napisał(a)
idol1982
Początkujący
1200 kcal nieraz wpadnie 1300. Bialko 160 30 w 50 t
napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2082 Napisanych postów 12645 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 81418
O mamo...łapię się za głowę. Hardcore. Samopoczucie czasem jest ok, sama jak byłam na niskich węglach i niskich kaloriach (coś ala vlcd) to całkiem ok się czułam, gdzieś tam lekkie zmęczenie, poczucie przetrenowania, a w badaniach wyszło ...szydło z worka. Zaleczam to "szydło z worka" 3 rok
napisał(a)
shori
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1537 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12461
mi wyprostowanie hormonów, libido, samopoczucia i wielu innych po 9tyg VLCD zajęło jakieś pół roku.. pół roku zanim wszystko wróciło do normy, nie chce wiedzieć ile by to trwało po 9 miesiącach.. z ciekawości , jak u Ciebie z libido?
napisał(a)
idol1982
Początkujący
Libido nie najlepsze. Moze nie za czesto ale ochota na przyjnosci jest
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1947 Napisanych postów 59870 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 498397
Vlcd to ogólnie głupota s już liczone w miesiącami prosi się o pomstę do nieba .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 83kg

Następny temat

Bialko po treningu?

Kurczak z czerwoną fasolą w sosie pomidorowym

Oddawanie krwi a suplementacja, SAA i aktywność fizyczna

Top 10 mężczyzn z branży fitness wg Magdy Kalety

Szybko schudnę - będę piękna

Niespodziewane oświadczyny!

Czy SAA działają neurodegeneracyjnie?

“Mówi się, że” - najpopularniejsze obiegowe mity dotyczące treningu