SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vademecum wyskoku by yasiu22 & DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
i rob (bo chyba chodzi o wstepowanie?)jesli tak to najpierw powtorzenia na jedna nogew a potem druga 50 razy wiecej meczysz nogi

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no jakies cwiczenie zastepcze, moze sobie robic, albo przed albo po cwiczeniach z ciezarem, no nie? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
chlopaki, temat przeniesiony pod linkt ktory podalem wyzej

ps. nie piszcie w innym temacie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Bardzo dobra robota! multum informacji. Az mnie oczy bolą od czytania hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
lo dawno nie widzialem juz tego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Chce na poczatku wszystkich pozdrowic. I chcialbym zasiegnac sie porady od ekspertow z tego forum(a wiem ze jest tu ich troche). Mam 17 lat i wyskok na 75cm. I to jest moj problem bo ten wyskok to juz mialem rok temu, bez stosowania zadnych specjalnych programow na wyskok, tylko sobie go wyrobilem chodzac na siatkowke (ok 4lata, juz teraz nie chodze). No ale pozniej pomyslalem ze to troche malo, no i sprobowalem AA III, na ktorym sie totalnie zawiodlem, po 9 tygodniach wyskok poszedl o zaledwie 2cm. No bardzo bym sobie chcial jeszcze wyskok poprawic (moje marzenie 90cm), Moze ktos by mi mogl poradzic jakis program, ktory sam przetestowal, i ktory przynosi efekty (nawet 10 cm po calym okresie treningowym byllby dobre). Z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
stary, wez troche poszukaj ;/ co 10 minut ktos o to pyta, ile mozna :/ ja bym Ci proponowal porobic przysiady ze sztanga itp ale z nieduzym obciazeniem...te setki powtorzen przy tych programach Cie wykoncza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Zrób sobie trening Spudd'a mi dał duzo;) PeAcE

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
a jaki program polecacie dla mnie?? mam 17 lat, przysiady ze sztangą odpadają (rosnę, krzywy kręgosłup), nie mam większych problemów z kolanami, od czasu do czasu ból, jednak zakupiłem sobie opaski profilaktyczne na kolana Większy wyskok potrzbeny mi nie tylko do kosza, lecz bardziej do wykonania salt itp. Przydałby się porządny wyskok dosiężny Widze ze jest tych programów całkiem sporo, jednak nie wiem na który się zdecydować, doradźcie coś sensownego. Trening może być intensywny, ponieważ jestem aktywny fizycznie i rozciągam się 4-5x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuj Peco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koles 'troche' skacze 2 :-)

Następny temat

Do biegaczy :D

WHEY premium