SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx - NO Shotgun

temat działu:

Vpx

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144796

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
juz mi się pucha kończy..powiem ze całkiem całkiem ten shot...ale jakiś mega wynalazek to to nie jest..pompę odczułem dopiero po 2-3 tygodniach ćwiczenia jak zwiększyłem ilośc powtórzeń(wczęsniej typowo siła)..no to chyba naturalne..ogólnie 3+/5 ..smak z poczatku odraża ale można się przyzwyczaić

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 724
A ja polecam bardzo dobry produkt szczególnie w połaczeniu z power horsem
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858

dudek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Bardzo dobry specyfik, niezła pompa na treningu. Jest tylko jedna wada: jest STRASZNIE ochydny. Osobiście robi mi się niedobrze na samą myśl o piciu tego, ale cóż, no pain, no gain:) Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
cześć mam pytanie. Jaki kolor ma wasz proszek? Z wodą smakuje obleśnie, prubowaliscie z czymś innym? Czy trzeba go brać na pusty żołądek? I jeszcze jedno, Jak go brać ze stormem? w DT shotgun przed treningiem i po treningu storm a w DNT rano storm i popołudniu storm?

Może lepiej w dni treningowe wziąść storma rano a nie po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1911
Super srodek! Naprawde niesamowita pompa na treningu noramlanie myslalem ze zaczne jeszcze ziemie rwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 681
super mocny produkt, nigdy sie tak dobrze nieczulem na treningu jak po NO Shotgun. Dodaje wytrzymałości i siły!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
Jak narazie jestem po drugiej dawce shotguna..
Powera i 100% większą niż zwykle chęć treningu czuć po ok. 30min od spożycia..
Czas pokaże jakie będą efekty.
Co do smaku - zgniłe jabłko z cynamonem - lepiej się nie zagłębiać i wypić szybko myśląc o czymś przyjemnym (np. udanym treningu:)

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
no nie jest to "jabłuszko pełne snu" ale da sie przeżyc... rano clout przed shotgun po treningu storm w nt rano i po poludniu horse power... w takim ukladzie gwarantuje ze jak na kogos te sule dzialaja to nie trzeba brac sa bo zrobią ładną miazge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4582
dorzuc nitrixa lub jak juz chcesz expanda to w kapsulkach,bo w proszku bedzie to ten sam produkt. czy nie boli was glowa po shotgunie?czy dodatkowa porcja kofeiny nie jest za mocna?ja polecam goraco no xplode plus nitrix lub ewentualnie SAN V12, a shotgun dobry dla trojboistow i ciezarowcow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Vpx - AEX NO

WHEY premium