SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245614

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 261 Napisanych postów 1839 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36161
Jw jeszcze jak ktoś ma słabą psyche to po będzie grubszy niż przed

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 1326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49567
Zamiast robić ta dietę jak już chcesz szybko to daj rotację tylko że dni 50ww i z 300np i przeplatają tak. Ogranicz tłuszcz i w kilka tygodni forma bedzie....a nie będziesz taki płaski i bez żadnego napięcia, nabicia jak po tych samych bialkowkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14026 Napisanych postów 233875 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087577
Vlcd bez saa jak dla mnie to słaby pomysł

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 66 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5536
tragedia
2-3 tygodnie zbilansowanej diety jakieś 3k kcal, a na masie wcześniej szło 3800 i nie szła masa, a teraz mierzę pas, bo coś zauważyłem że zniknelo wszystko i widzę +5cm
Zero wp*****lania, zero prostych węgli tylko ryż jaśminowy, masło orzechowe i około 180g biała dziennie

Zmieniony przez - kulig w dniu 7/5/2018 6:32:14 PM

Zmieniony przez - kulig w dniu 7/5/2018 6:33:10 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4150 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119320
Najlepsze sposoby na zabicie głodu? Chemia również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2203 Napisanych postów 13569 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199402
Napoje i galaretki zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 51 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3203
Panowie a ja z takim zapytaniem. Kiedyś na vlcd zrobiłem najlepszą formę i teraz też wchodzę na okres 3 tygodni, trochę krótko, ale tyle mam czasu przed wyjazdem nad morze haha. Zawsze pilnowałem tych 30g węglowodanów z warzyw. No, ale jest sens przestrzegania aż tak mocno tego ? Z tego co wiem, to w ketozie nie będziemy, bo za mało tłuszczu. Nie jest założeniem vlcd po prostu wysoko białko, nisko tłuszcze i węgle tylko z warzyw ? Nawet jak będzie z nich ponad tych 30 WW. Niby głupie pytanie, ale dużo się nad tym zastanawian. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3118 Napisanych postów 11757 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69090
Mersiaty
Panowie a ja z takim zapytaniem. Kiedyś na vlcd zrobiłem najlepszą formę i teraz też wchodzę na okres 3 tygodni, trochę krótko, ale tyle mam czasu przed wyjazdem nad morze haha. Zawsze pilnowałem tych 30g węglowodanów z warzyw. No, ale jest sens przestrzegania aż tak mocno tego ? Z tego co wiem, to w ketozie nie będziemy, bo za mało tłuszczu. Nie jest założeniem vlcd po prostu wysoko białko, nisko tłuszcze i węgle tylko z warzyw ? Nawet jak będzie z nich ponad tych 30 WW. Niby głupie pytanie, ale dużo się nad tym zastanawian. Pozdro

Spróbuj i zobaczysz co Ci wyjdzie, będzie duży deficyt to waga i tak poleci.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4150 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119320
Lecę od tygodnia vlcd.
Dzisiaj po bieganiu mega hipo złapało a potem uczucie euforii jak po drsgach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 434 Napisanych postów 1119 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15749
,

omerta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki