SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V12??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8691
Czesc chcialem sie zapytac czy moge brac v12 . Mam za sobą 3 cykle kretyny ?? Szukalem juz w wyszukiwarce . Ale nie znalazlem tego co mnie interesowało THX sogi oczywiscie będą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8691


a więc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
jestes poczatkujacy i za młody zeby brac takie rzeczy.Zwróc uwage na jakiegos porzadnego gainera

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
mozesz brać - licz sie tylko z tym że bez tej kreatyny uzyskasz podobne wyniki /z dobra dieta i treningiem/

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
taniej wyjdzie cre fusion

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
e tam.. sa pierwsze porównania creafusion do v12..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
no a czemu nie porownywac?

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
co byś wybrał - ten produkt ktory nagonił innych do produkcji podobnych produktów, czy nowość w super ekstra aż podejrzanie taniej cenie? /oczywiscie nie bierz pod uwagę swoich możliwości materialnych/.
Nieługo wyjdzie V12 Turbo - wg mnie bedzie kosztował w PL ok.190zł wiec nie bedzie juz taki nie opłacalny.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
v12 toelegancki produkt ,obseruwje koleszke co to bierze a ma za soba z 8-9 lat treningow i go nawet niezle ruszylo...a inne kreatyny po nim splywaly,ale fakt ze po 3 cyklach to spokojnie mozna sobie jeszcze mono albo jakis mix z innymi kreatynami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
CF całkiem niezły jest jestem ..niewiem chyba 10dzień albo 14 zresztą nieważne ,jak narazie prawie cent+ w łapie siłka idzie up pompy są całkiem sobie..... ale szczeże jakiejś rużnicy między CF a mono niewidze.... cociaż niepamiętam bo ostatnio kreatyne brałem z..niewiem ale ok 6miechów lub więcej ...a co do V12 troche drogo.......

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny czy tylko w Creafusion nie podoba ci się cena czy coś więcej i odwrotnie w V12 podoba ci się tylko cena czy wszystko...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze?

Następny temat

kreatyna+amino anabol???

WHEY premium