SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie wagi i trening FBW

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75
Witam,

kilka postów wcześniej utworzyłem swój plan treningów FBW bo dopiero zaczynam przygodę z siłownią i dzieki waszej pomocy odpowiednio go zmodyfikowałem.

Mam pytanie jak mniej wiecej moja dieta powinna wyglądac? Mam 186 cm wzrostu i ważę 81 kg. Ja chciałbym tą wagę utrzymać a jednocześnie zwiększyć swoje mięśnie stosując ten trening. Czy to możliwe a jesli tak to może jakieś podpowiedzi? :)

Płynny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Bilans kcal na 0, aczkolwiek albo trzymasz albo masujesz hehe:) A dieta jak dieta, w temacie "zbiór linków dla juniorów" jest wszystko opisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
niestety robisz pierwszy blad psychologiczny, chcesz utrzymac wage a zwiekszyc mase miesni,
nie boj sie, jak waga wzrosnie od miesni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybredny chudzielec, potrzebna pomoc

Następny temat

Martwy ciag, na jakie partie działa?

WHEY premium