SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Storm

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204942

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
Witam ej jak mozna rozpoznac nowy storm od starego roznia sie waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
mam pytnie jade na storm + shock i chce sobie wyduzyc cykl o tydzien.. moge po 3 tygodniach zaczac stosowac w dni nie treningowe jedna porcje ?? a w treningow enormalnie.. i lepiej rano czy w porze treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28367
Nowy storm ma nowe opakowanie ;p podobne do animali

Train hard...to the pain...like a freak!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 346
Dla mnie lepszy od nitro2,w połączeniu ze shockiem i dobrą dietą dobrze kopie,w ciagu 9 tygodni przytylem ok 4 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
mnie nie ruszyl wogole, w przeciwienstwie do size on gaspariego. pompa kijowa. odradzam. zjadlem pol puszki i wywalilem do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozczarowanie. Zakupiony od o*****a w lipcu ubiegłego roku. Gdyby nie monohydrat, mógłbym uznać zrobiony przeze mnie cykl STORM+SHOCK+mono za bezkreatynowy . Efekty: jak na standardowy cykl ze zwykłą formą kreatyny parę kg masy do przodu, przyrosty siły niewielkie. Smak (Fruit Punch) ohydny, na szczęście dodawałem do tego gówna po treningu dekstrozę, a rano carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25641
Dla mnie świetny stack, na przełomie lat próbowałem już wielu produktów od mono różnych firm przez CM3 po CP i HP oraz nitro2. Myślałem że nic już mnie tak ostro nie kopnie, powiem krótko jeden z najlepszych jaki miałem, jestem w 4 tygodniu stosowania , pompa ok, siła znacząco w górę, masa już 2 kg w górę i widzę że jest to suchutki mięsień, bo w pasie -2cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Brałem Stroma solo i mogę śmiało go polecić. W miesiąc 4 kg do przodu, 1,5cm w łapce , no i troche rozstępów Oczywiście dieta była więc nie wiem ile jest w tym zasługi Storma ale siła szybko skoczyła więc działa.
Smak Grape Splash niezbyt fajny.
Ogółem 7+/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Mam pytanie, jeżeli zwiększę dawki znacząco SHOCKA THERAPY i STORMA, badanie antydopingowe nic do tego nie będzie miało? pytam się bo za niespełna 11 dni są zawody.

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Zakupiłem Storm+Shock,jakie dawki przyjmować?takie jak zaleca producent czy jednak inne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Spa Pak

Następny temat

Universal Nutrition - Super Cuts 3

WHEY premium