SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300857

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zalezy od diety, jak masz swietna diete to nawet te witaminki okaza sie zbedne, mineraly z reszta tez, ale z uwagi na to ze takowa diete posiada 1% cwiczacych ( ) to zainwestuj MZB, bialko/gainer wedlug brakow w diecie
aminokwasy zbedne beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
TREC Mass XXL moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w tej cenie sa lepsze odpowiedniki, chociazby ostatnio dobre promocje na monster mass'a, poszukaj (allegro czy sklep sfd np)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
Małe pytanko :)

rozumiem ze nalezy sypać 1 pełną miarkę = 1 porcja.

Ile ma byc wody w shejkerze? ile ml? z góry thx

to samo pytanie tyczy sie storma :) ile wody ma byc w shejkerze?

Zmieniony przez - Kretol w dniu 2008-05-17 20:13:31

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18976
ile chcesz ??

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
znalazłem takie dawkowanie

STORM

Sposób użycia:
1 miarkę (10,33 g) wymieszać z 300 ml chłodnej wody. Brać 2 x dziennie, 30 minut przed treningiem i 30 minut po treningu.

Shock

Shock Therapy™ Tylko od UNIVERSAL NUTRITION

Sposób użycia:
20 g proszku rozpuścić w szklance wody. Pić 30 min. przed treningiem. Najlepsze efekty daje stosowanie razem z odżywką Storm Universal, którą pije się 30 min. po treningu.

czy tak mozna brac?

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1842
ciemniaq rano sztorma przed treningiem szoka po treningu sztorma czy to taki trudne

tajm tu daj ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
mmazabojca -.- wiem jak mam brać odrzywki i kiedy "ciemniaku" czytaj uwarznie.

pytałam sie głownie o ilość wody w shejkerze/ kubku i teraz pytam sie czy tak jak napisałem jest dobrze!

a jezeli masz tak odpowiadac to nie odpowiadaj

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18976
ile wody rzecz gustu chcesz mocniejszy smak dajesz mniej słabszy więcej. Może być tak jak napisałeś

Zmieniony przez - mr_acid w dniu 2008-05-17 21:57:16

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307
właśnie, to chyba jasne, mniej wody lepszy smak, więcej wody goorszy smak. Ale to jak kto tam woli aa to jak napisałeś jest okEy

Co mnie nie zabije to mnie tylko wzmoCni... NajlepSzą obroną jeSt
atak...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

Wiecej