SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Pak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124962

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
spoko,odsyłam ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4120
Frytek168 Animal Pak ma w sobie tylko waline i leucyne - czyli 2 z 3 aminokwasow BCAA.poza tym dawka jest bardzo mala - w sumie 860mg tych dwoch aminokwasow(z czego tylko 100mg leucyny - najistotniejszego aminokwasu BCAA).jesli chcesz stosowac BCAA w suplementacji, te aminokwasy z Animal Paka zdecydownie nie wystarczaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Myślisz? moje niedopatrzenie...nawet tego nie sprawdziłem, ponieważ kiedyś dawno dawno temu właśnie taką odpowiedź usłyszałem od instruktora ,którego pytałem sie o mniej wiecej to samo.Swoja drogą mimo to wydaje mi sie ,że bcaa do Paka juz nie trzeba bo on działa wystarczająco antykatabolicznie,więc czy jest sens żeby ,że sie tak wyraże ze 100% robić 101% ?(jeśli wiesz co mam na myśli)chyba szkoda troche pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4120
wystarczylo spojrzec na pierwsza strone tego topiku - tam masz podany caly sklad
chcialem tylko zwrocic Twoja uwage na to,ze jesli w planie suplementacji uwzgledniamy BCAA,to te z Paka moim zdaniem nie wystarczaja.a ze w Paku sa jeszcze m.in. 2g argininy w porcji (wg Slawomira Ambroziaka arginina jest m.in. skutecznym antykatabolikiem) to ok, generalnie sie z Toba zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
musicie pamietac, zw w Animal Paku porcja odnosi sie do dwoch pakietow! Tak wiec w jednym zawarta jest tylko polowa tych wartosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Hmmm...Mi sie wydaje ,że dwa pakiety dziennie to lekka przesada,już po jednym mój mocz miał kolor jadowicie zielony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Kiedy według was najelepiej wsuwac paka? do sniadania czy do obidu przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam ja jutro mam zamiar brać animal pak, mam nadzieje że nie będę miał takich minusów co nie którzy wypisują typu choroba 3 tygodniowa biegunka itd. zrobie sobie zdj. przed braniem i po zakończeniu nie widać u mnie mięśni prawie wogle więc po mojej wypowiedzi na temat animal pak zrozumia czy sie opłaca czy nie pozdrawiam

Zmieniony przez - cyco91 w dniu 2009-06-11 00:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Jaja sobie robisz z tym testem czy Ci mięśnie ursona od animal paka?D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
mówisz ze nie będzie przyrostu mięśni ?? po animal pak to czego moge sie spodziewać po animal pak ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Stak 2

WHEY premium