SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unidox wątpliwości

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
Witam wszystkich. Wiem że było dużo postów na temat tego antybiotyku (unidox) ale nie było tam odpowiedzi na moje watpliwości. A mianowicie. Dzisiaj(28.09.2010) dostalem recepte na unidox i od jutra zaczynam go brać w dawkach ustalonych przez lekarza, w sumie 30 tabletek, pierwsze 10 dni 2x1 tabsów, następne 10 dni 1x1 tabsów. Wiem, że to jest antybiotyk który może osłabiać, kiedyś już go brałem, widziałem poprawę w trądziku Troszkę ten antybiotyk skomplikował mi plany bo od 4 października 2010 zaczynam cykl kreatynowy. Suplementy jakie mam to Tribuactiv b6, Olimp Witamin Multiple Sport, tcm mega capsy olimpa i białeczko Ostrowię. Wiem, że podzczas brania tego antybiotyku muszę uważać na słońce, wzmocnić własna ochoronę probiotykami. Jako, że robię masę nastawiam się na intensywny trenning - nie chcę "zmarnować" tej kreatyny. Z racji tego że mam tylko 30 tabletek unidoxu do zjedzenia myślę że mogę brać wszystkie suple i cieżko ćwiczyć. Ale dlatego napisałem tego posta bo chcę poznać opinie innych. Brać te wszystkie suple? Kupić probiotyk czy nie? Na co uważać? Z góry dzięki za pomoc :) PS. nie wiedzialem w jakim dziale stworzyć ten temat więc zrobiłem w Zdrowiu i Urodzie, proszę usunąć z niewlasciwego działu ;) pozdro

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zasadniczo nie powinno być problemu. Leki osłonowe jak najbardziej. Zajrzyj jeszcze do ulotki co tam piszą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3355
Jak myślisz dobrym rozwiązaniem jest kupienie Actimela? Bo nie chce kupowac priobotyków w tabletkach bo ilość kapsułek i tabletek z odżywek będzie i tak duża, a zawsze przyjemniej wypić Actimelka niż łykać następne 5 kapsułek. Zadbam o to żeby się nie przeziębiać i myślę że pójdzie do przodu ;) dodam ze będzie to moj drugi powazny cykl kreatynowy, na wczesniejszym mono wbiłem 8kg mięsa, mam nadzieję,ze teraz na jabłku dojdę do 85-86 kg :)

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + piłka nożna

Następny temat

objawy astmy...

WHEY premium