SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Testostro Grow HP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
witam,
czy Ultimate Testostro Grow HP to normalny booster tescia, nie zaden sarm oxo itp itd? w sensie bezpieczny, patrze na sklad i sa ziola wiec OK?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma tam w składzie żadnych prohormonów itp środków. Takie firmy nie mają w swej ofercie takich produktów
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W składzie nic nadzwyczajnego.
Zwykły tt z chryzyną, jako inhibitor aromatazy i jeszcze kilka prozdrowotnych składników. Ale cena z kosmosu...


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-11-17 22:24:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
no nie wiem, chryzyny nigdzie samej w tabl sie nie dostanie. Jest cos lepszego od niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesują Cię boostery teścia? W jakim jesteś wieku? Najlepiej wypełnij ankietę działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
jestem mlody ale biore paroksetyne, syf jakich malo, nie wiem co to robi z hormonami ale z ekto zamieniam sie zawsze w grubaska , progress leci powoli sila jak u chlopaczka co zaczyna przygode z silownia itp itd. W poprzednim temacie zaczalem sie suplementowac witaminami i roslinami i na razie ruszylem do przodu i to dosc sporo ale jeszcze mimo dobrej diety odklada sie sporo tluszczu na nogach i brzuchu + rozstepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyswajalność chryzyny jest praktycznie znikoma, poniżej 1% więc słabo.
Na paro zdarza się tycie, ale nie wiem na ile to kwestia hormonów (trzeba byłoby zrobić badania), a na ile często występującego wzmożonego łaknienia na węglowodany i zwyczajne niepohamowanie w jedzeniu. Jak jest u Ciebie?
Generalnie wzrost wagi po antydepresantach jest oznaką skuteczności leczenia. Ale są też inne leki, które w ten sposób nie reagują:wenlafaksyna, nefazodon lub bupropion. Ale to musisz już konsultować ze swoim lekarzem.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-11-17 23:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
nie, nie. Jem tak samo wedlug diety zawsze, po prostu zmienia mi moja budowe ciała ale nie wiem jak, psuje progress, wszystko, mowie Ci, masakra aczkolwiek duze dawki witaminy b6, c, omegi 3 i l-dopy zniwelowały na razie te skutki. Serio, 1%?!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
pewnych rzeczy nie przeskoczysz, tym bardziej bedąc na terapii lekowej, ktora nie sprzyja budowaniu formy sportowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety, dawki jakie przyjmuje się w suplementacji 400-3000mg nie przyniosą potencjalnych korzyści. Kiedyś czytałem o wstrzykiwaniu bezpośrednio w jądra, ale to chyba bardziej dotyczyło spraw nowotworowych... Musiałbym odświeżyć temat...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

Jak stosować

WHEY premium