SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ulozenie diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 338 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1741
Witam.
Czy jest mozliwosc zeby ktos mi ulozyl diete za mala oplata albo za darmo? Waże 68,8kg i 177cm wzrostu mam lekki tłuszcz na klacie i boczkach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4904
http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

Poczytaj, ułóż swoją dietę, wypełnij swoje dane, wpisz je tutaj w poście, wrzuć swoją dietę (http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html). 

Gwarantuję, że my, użytkownicy tegoż forum, pomożemy Ci. Za darmo :).

Pozdrawiam.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7164
Zrób jakaś po swojemu a ja Ci ją poprawie, albo ktośinny... żebyś chociaż wiedział co to węgle białko i tłuszcze

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 338 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1741
Ok dziekuje a pytanie: Bez dobrej diety nie ma efektow? Czyli jak cwicze bez diety nie bede mial zadnych efektow?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4904
Dieta to 70% sukcesu. Nigdy nie osiągniesz bez diety tego, co z nią. Zaufaj mi.

napisał(a)
Początkujący
No tak tylko diete ciezko trzymac bo kazdy chce zjesc cos slodkiego itp. jak bez tego dajecie rade?
napisał(a)
Początkujący
To kwestia motywacji i siły woli. Zresztą - istnieją zdrowe zamienniki słodyczy, rozejrzyj się w dziale "Kuchnia SFD". DASZ RADĘ!

napisał(a)
Początkujący
Tak mam 20 lat tylko mama bedzie krzywo patrzec ze nie zjem jej obiadku itp ;d ze chce sam gotowac inne potrawy ;d odzywki warto brac czy z tym sie wstrzymac? Bo wiadomo jak kazdy facet chce miec efekt na wakacje i nie wstydzic sie zdjac koszulki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7164
Dopnij dietę trzymaj ja w 100% dodaj aeroby(rower,bieganie itp) dobry trening fbw/split i zapyeardalaj i bedzie hooyowa ale zawsze jakaś sylwetka plażowa. Sezon sie skończy pojedziesz masę z głowa i na przysle wakacje będziesz juz lepiej wyglądał:)

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
Czy z tym planem warto isc teraz? W dni nie treningowe robic aeroby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - do sprawdzenia

Następny temat

Jak zaplanować własną dietę?

Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Trening funkcjonalny Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?