SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uda, kolana, stawy, jak to pogodzic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez puma666 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Nie znalazłem dobrego tematu o tym (albo słabo szukałem albo nie ma) wiec go robie
O czym? Chodzi mi o uda a dokładnie ćwiczenie ich
By ćwiczyć uda trzeba chyba zawsze przeciążać też stawy kolanowe, co nie jest przyjemne ani fajne, jestem akurat w wieku (16 lat) w którym urosną mi tylko nogi a że nie jestem największy (175cm) chciałbym jeszcze urosnąć, ale wypadało by też uda poćwiczyć
Pytania
1.Czy są jakieś ćwiczenia na uda nie obciążające ud?
2.Czy rzeczywiście noge nie urosnąć przez ćwiczenia obciążające kolana?
3.Ile km ma równik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Zmieniony przez - KaszFanek w dniu 2009-07-13 23:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
1. Pomyliles dzialy - idz do poczatkujacych
2. Poprawna technika cwiczen w tym wieku stymuluje wzrost a nie hamuje [tak jak robi to zla technika].
3. Rownik jest leszczem bo nie robi przysiadow

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Mógłby to ktoś w takim razie przenieść? Byłbym wdzięczny : P
2.No tak ale np. takie przysiady obciążają kolana, i to boooli : ( a mam znajomego który robił w młodym wieku przysiady dlatego jest niski teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
chłopie przysiady i inne ćwiczenia wspomagają wzrost i przyrost. Musisz sobie poczytać są działy o tym na tej stronie. A jeśli Cię kolana bolą bo masz złą technikę,za duże ciężary a najgorsze stawy kolanowe "zepsute".Puma dał dobre przykłady dużo nie ma co pisać na ten temat

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Dzieki, postaram sie dopracować technike bo robiłem dziś przysiady a potem jak wchodziłem pod góre to mnie kolana bolały ; / Wapnia jem dużo wiec nie wiem skąd to wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyznacznik dobrego treningu ?

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium